پنجشنبه, ۱۰ ربیع الاول ۱۴۴۴هـ| ۲۰۲۲/۱۰/۰۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
بیانیه‌ تجمع غزه هاشم در خصوص حوادت القدس و مسجد الاقصای مبارک  با حملات یهودیان بر مسجد الاقصی، بر نیروهای مسلح مسلمان واجب است تا برای ریشه‌کن کردن نهاد یهودی، اعلان جنگ کنند
بسم الله الرحمن الرحيم

بیانیه‌ تجمع غزه هاشم در خصوص حوادت القدس و مسجد الاقصای مبارک با حملات یهودیان بر مسجد الاقصی، بر نیروهای مسلح مسلمان واجب است تا برای ریشه‌کن کردن نهاد یهودی، اعلان جنگ کنند

ای مسلمانان! آیا وقت آن نرسیده تا قلوب مان را با ذکر الله(سبحانه وتعالی) و آنچه از حق نازل شده است، خاشع بکنیم و در نصرت دادن الاقصی حرکت نماییم؟ پیش از آنکه تقسیم زمان و مکان به واقعیت تبدیل شود، آنگاه پشیمانی به هیچ کسی سودی نخواهد رساند!

 ما از قلب غزه هاشم، این نداها را بر امت، نیروه‌های مسلح‌ و علمایش خطاب می‌کنیم:

ای امت اسلامی! قبله اول و مسری نبی(صلی‌الله‌علیه‌وسلم) تان را محافظت کنید! با عزت در دنیا و آخرت برخیزید(قیام کنید)! دست حکمرانان ظالم تان را قطع کنید! بر تصمیم تان بر اقامه خلیفه‌‌ای مسلط باشید که صفوف و کلام تان را واحد می‌سازد! مطیع الله سبحانه‌و‌تعالی می‌باشد و شما را رهبری می‌کند که جنگ آن خاص در راه الله سبحانه‌و‌تعالی می‌باشد تا مساجد و سرزمین‌تان‌ را آزاد نماید! بناءً خلیفه همانست که محمد صلی‌الله‌علیه‌و‌سلم فرموده:

«إِنَّمَا الإِمَامُ جُنَّةٌ يُقَاتَلُ مِنْ وَرَائِهِ وَيُتَّقَى بِهِ...» (رواه مسلم)

ترجمه: امام(خلیفه) سپر است؛ مردم(از عقب‌اش یا) به پیروی از او با کفار می‌جنگند و به او پناه می‌برند...

ای قهرمانان نیروهای مسلح! شما چگونه می‌توانید مسجد الاقصی تان را رها کنید و آن را طعمه آسانی برای نهاد یهودی بگذارید که می‌خواهد آن را تقسیم کند و در آن ویرانی و فساد بکند؟ چرا شما اهل فلسطین را در برابر نهاد یهودی تنها گذاشته اید، حال آن‌که صاحب منابع و تجهیزات هستید؟ ‏زمان آن رسیده تا اردو/ارتش تان را بسیج نمایید و به فلسطین و به اهلش و به اقصایش نصرت دهید و نهاد یهودی را ریشه‌کن نمایید! هرگاه حکمران ظالمی در مقابل‌ شما و حرکت تان قرار گرفت، از آن‌ها‌ فرمان‌برداری نکنید و برضد‌اش قدعلم کنید و هیچ توجهی به آن نکنید، زیرا اجداد قهرمان ما تاتار‌ها را در عین جالوت در سرزمین مبارک فلسطین شکست دادند و آن‌ها صلیبی‌ها را در حطین در سرزمین الاقصی شکست دادند. اکنون زمان آن رسیده تا نهاد یهودی را در فلسطین نابود نمایم، آیا شما انجام می‌دهید؟

ای ارتش مصر، ارتش اردن، ارتش حجاز، ارتش ترکیه، ارتش پاکستان... ای ارتش/اردو مسلمانان: یهودیان مسجد الاقصی را هتک حرمت، ویران و ناپاک کرده اند و اکنون می‌خواهند آن را تقسیم کنند. از بین بردن یهود منوط به تصمیم یک "لشکر واحد" امت می‌باشد و به زودی تمام امت از آن پیروی خواهند کرد و این غده سرطانی را از بدن امت خارج می‌کنند.

ای مردم فلسطین و مجاهدین آن! قضیه فلسطین یک مسئله/قضیه جهادی عقایدی برای امت اسلامی است، به هیچ‌‌وجه یک قضیه جناحی و مذاکره‌ای برای هردو طرف محسوب نمی‌شود. بگذارید که ما در فلسطین عامل انگیزشی و پیشگامی در حرکت بخشیدن امت و لشکریانش باشیم و ما به آنان نصرت خواهیم داد تا واجبی را به عنوان جهاد فی سبیل الله انجام دهند و تا آتش جنگی شدیدی را شعله‌ور کنند که بنیاد نهاد یهودی کاملاً ریشه‌کن شود و هرگز به قتال محدود(اشغال‌گران یهود) اکتفا نکنید! 

ای علمای مسلمان! به عهد الله وفا کنید و لشکریان مسلمان را به جهاد تحریک کنید! امروز هیچ محکومیت یا تقبیح سودی نخواهد داشت! حق را برای مردم بیان کنید و آن را کتمان نکن و نه ترس از حاکمان و نه منافع دنیا شما را از بیان حق باز دارد!

﴿...فَاللَّهُ أَحَقُّ أَنْ تَخْشَوْهُ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ﴾ [توبه: 13]

ترجمه: ...در صورتی که سزاوارتر آن است که از الله بترسید (و از کیفر نافرمانی او بهراسید) اگر واقعاً ایمان دارید (و مؤمنان راستین هستید).

هکذا، شما تاریخ/سیرت علمای ربانی را تکرار می‌کنید.

ای مسلمانان! وعده الله حق است و نهاد یهودی هلاک خواهد شد و شما پیروز خواهید شد، بإذن الله! بگذارید مرد باغیرت جلو بیاید و جرقه جهاد همه جانبه را علیه این نهاد منفور مشتعل کند! آن‌گاه، چه کسی به عزت دنیا و آخرت خواهد رسید؟

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ يَنْصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُم﴾ [محمد: 7]

ترجمه: ای مؤمنان! اگر (دین) الله را یاری کنید، الله شما را یاری می‌کند (و بر دشمنان‌تان پیروز می‌گرداند) و گام‌های‌تان را استوار می‌دارد (و کار و بارتان را استقرار می‌بخشد).

﴿وَفِي ذَلِكَ فَلْيَتَنَافَسِ الْمُتَنَافِسُونَ﴾ [مطففین: 26]

ترجمه: ...مسابقه‌دهندگان باید برای به دست آوردن این (چنین شراب و سایر نعمت‌های دیگر بهشت) با همدیگر مسابقه بدهند و بر یکدیگر پیشی بگیرند.

حزب التحریر-سرزمین مبارک فلسطین

مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه