پنجشنبه, ۰۷ ذیحجه ۱۴۴۵هـ| ۲۰۲۴/۰۶/۱۳م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
دشمن اصلی امریکاست و خون اهل غزه از دستانش می‏چکد
بسم الله الرحمن الرحيم

دشمن اصلی امریکاست و خون اهل غزه از دستانش می‏چکد

(ترجمه)

وب‌سایت الجزیره به تاریخ 20/04/2024م گزارش داد که مجلس نمایندگان امریکا به طرح کمک‏های 95میلیارد دالری به کشورهای اوکراین، اسرائیل و تایوان رأی مثبت داده است. این طرح از حمایت جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها مساویانه بهره جست. در طرحی‌که نتنیاهو به صفحه ایکس‏اش این‏گونه واکنش نشان داد که کانگرس امریکا طرح کمکی بسیار قابل قدری را تصویب نموده که نشان دهنده‏ای حمایت از اسرائیل و تمدن غربی می‏باشد. ما از دوستان خود و امریکا در ازای این کار سپاس‌گزاری می‌کنیم.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-فلسطین در توضیح به این خبر در صفحات خود گفت: «کسانی‏که در جریان اند می‏دانند که اگر حمایت پی در پی و متراکم امریکا نمی‏بود، رژیم یهود با شورش‌هایش در مقابل مردم مستضعف غزه این‏قدر دوام نمی‏آورد. پس رژیم یهود قادر به مقابله طولانی حتی در سطوح تنظیم‏ها و گروه‏ها هم نیست؛ نه از دید سیاسی و اقتصادی و نه هم از دید نظامی؛ چنانچه در غزه واضح شد. رژیم یهود یک رژیم انگل‌مانند و طفیلی بوده که تنها با حمایت امریکا جان داشته و نفس می‏کشد و تنها به جنگ‏های نمایشی که اصلاً شباهتی به جنگ‏های واقعی ندارد، عادت داشته و توان جنگ واقعی را ندارد.»

حزب التحریر - فلسطین اضافه نمود: «رژیم اسرائیل درک نموده که امریکا چرا رژیم یهود را ایجاد نموده و سخن نتنیاهو در "دفاع از تمدن غربی" صراحتاً به این واقعیت اشاره دارد و این قاعده پیشکش‌شده یا الگوی پیشکشی غرب در منطقه بوده و خنجر مسموم و زهر آلودیست که به خاطر جلوگیری از نهضت و بیداری امت مسله با جمع شدن زیر چتر یک دولت واحد، در پهلوی آن فروکش نموده است و این برگ برنده‏ای این رژیم بوده که با آن حمایت غرب را به همراه دارد. دیدیم که در مقابل حملات نمایشی ایران علیه رژیم اسرائیل دولت‏ امریکا، فرانسه، آلمان و دست‏نشانده‏های شان چگونه کنار هم گرد آمدند.» در ادامه افزوده است: «حملات که رژیم مسخ شدۀ یهود از هرسو به جانب مستضعفین غزه مرتکب شد، از همان اوایل حمایت امریکا را به همراه داشت و فرقی میان جمهوری‌خواهان و دموکرات‏ها نیست و این بسته‏های کمکی برای بار اول نیست، تشویق و کمک‏های نظامی امریکا برای اسرائیل از اوایل این قتل عام‏ها از تاریخ 7 اکتبر 2023م تا به حال قطع نشده است. امریکا در تمامی این جنایات و قتل‏عام‏ها شریک است و دستش به خون اهل غزه آلوده می‏باشد و با ادعای کمک چند وعده‏ای غذایی این امر بر کسی پوشیده نمی‏ماند. این چیزی نیست که اهمیت خون اهل غزه را نشان دهد؛ بلکه شکست اخلاقی، فضاحت و رسوایی جهانی امریکا را با حمایت بی‌شرمانه‏ای آن از رژیم یهود نشان می‏دهد.»

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر در آخر توضیحات این خبر بیان نمود که: بر امت اسلامی لازم است تا بداند که غرب و رژیم یهود در جنگ با امت مسلمه جبهه واحد بوده فرقی بین امریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس نیست و همه‏ای آن‌ها با امت مسلمه دشمنی شان یک‏سان است و هرکدام‎شان نقش خود را بازی می‏کنند. بر امت اسلامی‏ست تا تمامی روابط خود را با این دولت‏ها و دولت‏های دست‏نشانده در منطقه قطع نموده و به ریسمان الله سبحانه وتعالی چنگ بزنند! به خاطر رهایی و خلاص شدن از حکام مزدور و اقامه‏ای خلافت راشده که ضامن تطبیق اسلام و سوق دهنده‏ای اردوهای امت اسلامی جهت نصرت و پیروزی اهل غزه و تمامی مسلمانان مستضعف و آزادی اقصی و بازگرداننده‏ای شوکت و عظمت امت می‏باشد؛ تلاش و مبارزه نمایند.

﴿ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ ﴾ [محمد: 7]

ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده‏اید اگر (دین و رسول) الله را یاری کنید، الله نیز شمارا یاری می‏کند و گام‌های تان را استوار می‏گرداند.

برگرفته از شمارة 492 جریدۀ الرایه

مترجم: شفیق عمیر

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه