دوشنبه, ۲۸ جمادی الاول ۱۴۴۵هـ| ۲۰۲۳/۱۲/۱۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :25 ربیع الاول 1445
تاریخ میلادی : سه شنبه، 10 اکتبر 2023م

شماره صدور:نمبر صدور 13/1445

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

وجیبۀ واقعی تان در قبال فلسطین را از دست ندهید!

(ترجمه)

تجزیه و تحلیل و توطئه‌پراگنی و منحرف از ریشه موضوع کیان یهود؛ مسئله اصلی این است که فلسطین یک سرزمین اسلامی بوده که یهودیان آن را غصب کرده‌اند. این وجیبۀ تمام امت اسلامی است که ندای آزادی مکمل این سرزمین مبارک را فریاد بزنند. مهم‌تر از همه، این وظیفه نیروهای مسلح مسلمانان است که هم اکنون و به یک‌بارگی و بدون معطلی عملاً بسیج گردند.

توانایی غلبه بر نیروهای بزدل یهودی در عرض چند ساعت در یک روز در نیروهای مسلح مسلمانان وجود دارد. این از خیانت حکام مسلمانان است که بدون هیچ نوع عکس‌العملی، بزدلی و غلامی خودرا در برابر واشنگتن که حصار امنیتی را در اطراف کیان یهود ایجاد نموده است، به نمایش می‌گذارند. آن‌ها این تصور نادرست را ایجاد نموده‌اند که بزدل‌ترین مردم "یهود" شکست‌ناپذیر هستند. با این‌حال، حملۀ اخیر قهرمانان فلسطین بار دیگر شکنندگی دست‌گاه امنیتی تشکیلات یهود را آشکار نمود. به علاوه، هرگاه میان مسلمانان و کفار جنگ در بگیرد، بر نیروهای مسلح واجب است که در حمایت از مسلمانان بسیج گردند؛ زیرا آن‌ها توانایی این کار را دارند.

نهاد یهود ده‌ها سال است که بالای مسلمانان سرزمین مبارک فلسطین ظلم می‌کند. در این شرایط، بلندگوهای حکام به جای تمرکز بر موضوع واقعی و سوق دادن بحث به سمت راه‌حل واقعی، با طرح بحث در مورد این‌که چه‌کسی با چه‌کسی طرف است، اکنون چه نیازی به جنگ است و عملیات چگونه است، موضوع را تیره‌تر ساخته و نهاد یهودی را به ایجاد ویرانی بیشتر تحریک می‌نماید.

همۀ این‌ها برای جلوگیری از حمایت فوری نیروهای مسلح فلسطین می‌باشد. در این برهه‌ای از زمان، تمرکز باید بر فراخوانی نیروهای مسلح مسلمان برای ورود به جنگ آشکار با کیان یهود باشد. این باید در مورد یادآوری وجیبۀ بسیج یکبارگی آن‌ها باشد. این باید در مورد آن‌ها باشد که افتخار پاک‌سازی و آزادسازی سرزمین مبارک فلسطین را از دست یهودیان بگیرند.

الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللهَ يَنْصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ [محمد: 7]

ترجمه: ای کسانیکه ایمان آوردهاید، اگر الله را نصرت دهید وی نیز شمارا نصرت خواهد داد و قدم های‌تان را استوار و محکم نگه خواهد داشت.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

25 ربیع‌الاول 1445هـ.ق.

سه‌شنبه 10 اکتوبر 2023م.

 مترجم: عبدالرحمن "قاطع"

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه