پنجشنبه, ۱۵ جمادی الاول ۱۴۴۴هـ| ۲۰۲۲/۱۲/۰۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :11 ربیع الاول 1444
تاریخ میلادی : جمعه، 07 اکتبر 2022م

شماره صدور: 1444 / 10

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

سزاوار رهبری ارتش کسی‌ست که پیروی از آمریکا را رد، نصرت را برای تأسیس خلافت اعطا و ارتش را برای آزاد‌سازی کشمیر اشغالی بسیج نماید!

جنرال باجوا در حال حاضر در واشنگتن به‌‌سر می‌برد و با آقایان خود مصروف ملاقات‌های خداحافظی می‌باشد. هدف از ملاقات‌های او اینست تا دولت آمریکا را اطمینان دهد که پاکستان در چنگ غلامی به آمریکا بعد از خودش نیز همین‌طور باقی خواهد ماند؛ طوری‌که او به همین سلسله با پنتاگون و مقامات اداره دولت آمریکا درحال گفتگو می‌باشد. در این سفر با تقدیر از خدمات طولانی و بی‌پایان او به آمریکا، یک حلقه افتخاری نیز برای او اهداء گردید.

این یک چالش بزرگ برای ارتش پاکستان است که چگونه بعد از یک دوره غلامی جنرال باجوا به آمریکا و رفتن او،  خود را از غلامی استعمار آزاد سازد! مردم پاکستان باید امیدوار به این باشد تا یک رئيس جدید ارتش -که محافظ منافع پاکستان و مسلمانان باشد- قدرت را در دست گیرد! آن‌ها باید از یک نگهبان دیگر برای منافع آمریکا در منطقه همانند جنرال باجوا جلوگیری کنند!

مطابق به اسلام، حکام و سردم‌داران نیروهای مسلمان باید زمینه‌ی‌‌ نصرت را برای تأسیس دوباره خلافت اسلامی مساعد سازند. این سردم‌داران از لحاظ شرعی مکلف هستند تا نصرت خود را برای یک جماعت دهند تا بتواند اسلام را به شکل فراگیر و همه‌جانبه به سلوک انقلابی تطبیق کند! این وجیبه‌ای‌ست از جانب الله سبحانه‌ و‌تعالی بالای رهبری ارتش پاکستان، که لوث نظام کنونی غیراسلامی خودساخته بشر یعنی حکومت دیموکراتیک را از پاکستان برچینید! سفارت‌خانه‌ها و قونسولگرى‌های کفار حربی در پاکستان باید بسته شود! ‌همین‌طور، زیرساخت‌ها و شبکه‌های اطلاعاتی ‌آن‌ها کور ساخته شده و در عوض قیادت به کسانی سپرده شود تا به طور مخلصانه ارتش را برای ریشه‌کن ساختن استعمار با به‌راه‌انداختن جهاد فی سبیل الله صفوف‌بندی کند.

این مکلفیت رهبری ارتش پاکستان است تا کشمیر اشغالی را آزاد کند و به ظلم دولت هندو خاتمه دهد، که این ظلم‌شان منجر به شهادت بیشتر از یک هزار تن مردان مسلمان، زنان و اطفال گردیده است! هزاران زن مسلمان پرهیزگار مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند! هزاران تن از مردان ناپدید گردیده و اطفال ما را مجبور ساختند تا سرود مذهبی هندوها را بسرایند.

نیروهای ارتش پاکستان افتخار امت اسلامی‌ اند، تا آن‌جایی‌که سطح رهبری ‌آن‌ها باید همانند اصحاب کرام سعد بن معاذ و خالد بن ولید رضی ‌الله ‌تعالی‌ علیهم اجمعین، صلاح الدین ایوبی و محمد بن قاسم رحمت الله  علیهم باشند. توقع می‌رود که به دستان شما‌ فتح هند صورت بگیرد و مسجد‌الاقصی را آزاد کند! ارتش پاکستان چنان‌چه امت اسلامی از آن‌ها توقع و تقاضا دارد، باید محافظ اسلام و مسلمانان باشد.

ای نیروی‌های مسلح پاکستان! به‌سوی کامیابی دنیا و آخرت بشتابید و به جهاد در راه‌ الله سبحانه‌ و ‌تعالی صف ببندید! برای آزادسازی مسجد‌الاقصی و ریشه‌کن ساختن اشغال یهود بسیج شوید! برای تأسیس دوباره خلافت و تطبیق کامل شریعت کمر ببندید! برای جنتی‌که در آن  زنده‌گی آرامش ابدی‌ست که الله سبحانه‌وتعالی آن را برای بنده‌گان مطیع و فرمان‌بردارش وعده داده است، جد و جهد کنید! الله سبحانه ‌و تعالی فرموده است:

﴿وَمَا آتَاكُمُ الرَّسُولُ فَخُذُوهُ وَمَا نَهَاكُمْ عَنْهُ فَانْتَهُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ﴾ [حشر: 7]

ترجمه: و آن‌چه را فرستاده [او] به شما داد، آن را بگيريد و از آن‌چه شما را باز داشت، بازايستيد و از الله پروا بداريد كه الله سخت‏ كيفر است.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: ارسلان مبارز

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه