دوشنبه, ۲۸ جمادی الاول ۱۴۴۵هـ| ۲۰۲۳/۱۲/۱۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
ای ارتش‌ها/اردوهای مسلمانان، قهرمانان فلسطین بنیان دشمن را به لرزه درآوردند، به نصرت‌شان شتافته و پایه‌های دشمن را از ریشه برکنید!
بسم الله الرحمن الرحيم

ای ارتش‌ها/اردوهای مسلمانان، قهرمانان فلسطین بنیان دشمن را به لرزه درآوردند، به نصرت‌شان شتافته و پایه‌های دشمن را از ریشه برکنید!

(ترجمه)

درسپیده دم صبح‌گاه روز شنبه، مجاهدین قهرمان نوار غزه، خطوط جبهه دشمن را درهم شکسته و به شهرک‌های یهودی‌نشین یورش بردند تا ترس و ذلت را در چهره این قوم بزدل بنشانند و بدترین صبح را برای‌شان به‌یادگار گذارند تا نه تنها مردم فلسطین؛ بلکه تمام مسلمانان همین‌که چشم بگشایند، با مشاهده این منظره صبح‌شان را با شادی و سعادت آغاز و احساس عزت در آنان زنده شود! از الله سبحانه و تعالی می‌خواهیم که این حمله و عقب‌گرد قهرمانانه مجاهدین، نصرت بزرگی را از جانب الله قوی و عزیز در پی داشته باشد.

ای مسلمانان! آنچه امروز در سرزمین مبارک فلسطین در جریان است، تنها مقدمه و پیش نمونه‌ای از آن‌چیزی است که رژیم یهود انتظار دارد فرزندان مخلص تان بر سرش بیاورند؛ روزی‌که همه شاهد آن خواهیم بود و نزدیک است که فرا رسد. هم‌چنین تصویری است با وضاحت کامل از واقعیت این دشمن سست عنصر، بزدل و درمانده، فقط یک ساعت از روز، بیشتر طول نکشید که قهرمانان در خیابان‌ها و جاده‌های این رژیم گشت و در پایگاه‌های آن جولان می‌زدند، تانک‌های این رژیم را به آتش کشانده و سربازان و لاشه‌های شان را بسان گوسفندی می‌کشیدند. این درحالی بود که از تدابیر دفاعی، تکبر و خود برترجویی‌های یهود که همیشه با فخرفروشی از آن برای قتل و فساد کارمی‌گرفت، چیزی وجود نداشت.

آن‌چه امروز در این سرزمین در حال جریان است، نه تنها یک تصویر؛ بلکه نمونه و الگویی از شهامت گروهی از جوانان پیشتاز و طلایه داران قهرمان این امت است که در حین جهاد و پیکار با دشمن و مبهوت‌سازی آن ارایه داشتند. بنابراین، اوضاع چگونه می‌بود اگر نیروها و قوای امت و سایر  دلاوران به این گروه قهرمان ملحق و پشتبانی شان می‌نمودند؟ و یا اوضاع چگونه می‌بود اگر ارتش مسلمانان در اردن و مصر مرزهای دروغین رژیم یهود را در هم می‌شکستند، تانک‌های شان با غرش و سردادن شعار الله اکبر، وارد معرکه شده و در سمت و جناح اقصی قرار می‌گرفتند، همان‌گونه که امروز غلاف و پوشش شهرک‌های غزه بر روی آن‌ها ازهم درید؟!

ای ارتش‌ها/اردوها و فرماندهای مسلمانان، ای فرزندان مقتدر امت ما!

آنچه امروز رخ داد، جسم و روح رژیم یهود را به لرزه درآورده است. رژیم یهود یک رژیم تهی و واهی است که در انتظار یک ضربه بزرگی می‌باشد تا امت برای همیشه از شر آن، سرزمین مبارک و مردم آن از فساد و از جنایاتی‌که یهود علیه شان مرتکب می‌شود و قدس و مقدسات از هتک حرمت‌های آن‌ رژیم، خلاص شود. پس ای ارتش‌ها/اردوهای مسلمانان! بیایید این ضربه را شما بزنید تا  افتخار این پیروزی بزرگ نصیب تان شده و باشد که دوباره افتخارات فتح فاروق رضی الله عنه و روزگار صلاح الدین را به امت بازگردانید! برادران شما همان قهرمانان سرزمین مبارک، جرقه را افروختند؛ پس شما آتش را در این رژیم شعله‌ورساخته و به نصرت برادران تان بشتابید؛ چون نصرت آنان، نصرت خود شما است! آنان را که نصرت دهید، توسط اردوها/ارتش‌ها، با میمنت و توانگری دین تان را نصرت داده اید! دیوارهای این دشمن بزدل را ویران کرده و رژیم آن را از میان بردارید! نگذارید که حکام بزدل، مزدور، مأموران عادی‌سازی روابط بایهود، شما را از نایل شدن به شرف نصرت و پیروزی محروم سازند! آنان را سرنگون نموده، تاج و تخت‌‌های در حال فروپاشی شان را وارونه سازید، مانند وضعیت دوستان و اولیای آن‌ها از قوم یهود! بدانید که سرنگونی رژیم یهود در گرو سرنگونی این حکام می‌باشد.

ای ارتش‌ها/اردوها و فرماندهان مسلمانان، ای فرزندان مقتدر امت ما، ای فرزندان امت ما!

دشمن ما و شما پست و شرور است و حکام مسلمانان علاوه بر غفلت و خیانت، توطئه‌گری می‌کنند و این‌که دولت‌های بزرگ دولت‌های جنایت‌کار اند و همان‌طور که همه همواره مشتاق بقای این رژیم مسخ شده هستند، آنان مشتاق این هستند که همت مان را در ما کشته و هر جرقه‌ای‌که در ما معانی نصرت و روح جهاد را شعله‌ور می‌کند، خاموش ‌سازند. بلی، این همان رژیم یهود است که با تهدید جنگ همواره هشدار می‌دهد. این درحالی است که ما  رژیم یهود را می‌شناسیم که بسان بزدلان جنگیده و با آسیب زدن انتقام جویی می‌کند. ما دولت‌های بزرگ و مزدوران آن‌ها را از حکام مسلمانان می‌شناسیم که علیه هر حرکت و جریانی‌که در میان امت زنده، کار می‌کنند، با مهار و حیله‌گری تلاش می‌کنند، با حیله‌گری و نیرنگ تحت نام کمک در کنار آنان ایستاده تا تلاش ‌آنان را به شکست تبدیل، در نقشه‌های خبیثانه و توطئه‌های جدیدشان از آنان بهره‌برداری کنند. آنان همواره گردن مردم فلسطین را گرفته و آنان را به سمت کشتارگاه برده و وضعیت مردم فلسطین هیچ اهمیتی به آن‌ها نداشته؛ حتی اگر در زیر آوار بمباران مدفون باشند. امروز مسئله بسیار جدی و حیاتی است.

 پس ای مسلمانان! با نصرت سرزمین مبارک و مردم آن، به سوی نصرت دین خود بشتابید و برحذر باشید ‌که این مسئله به مردم فلسطین خلاصه شود! مردم فلسطین دروازه این قوم را کوبیدند؛ پس شما باید وارد این دروازه شده و از این دروازه بر آنان یورش برید.

﴿فَإِذَا دَخَلْتُمُوهُ فَإِنَّكُمْ غَالِبُونَ ۚ وَعَلَى اللَّهِ فَتَوَكَّلُوا إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ [مائده: 23]

ترجمه: و چون وارد آن‌جا شدید حتماُ پیروز می‌شوید و اگر به راستی ایمان دارید پس بر الله توکل کنید.

به سوی نصرت الله بشتابید؛ چون در این صورت الله سبحانه وتعالی شماً را قطعاً نصرت خواهد داد.

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ يَنْصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ [محمد: 7]

ترجمه: ای مؤمنان اگر (دین)‌ الله را نصرت دهید الله شما را نصرت می‌دهد و گام‌های تان را استوار می‌سازد.

در خواهیم یافت که نصرت الله سبحانه وتعالی بیشتر از آن‌چه گمان می‌برید نزدیک است.  

﴿اللَّهِ ۗ أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ [بقره: 214]

ترجمه: آگاه باشید که نصرت الله نزدیک است.

دفتر مطبوعاتی حزب التحریر

سرزمین مبارک (فلسطین)

روز شنبه ۲۲ ربیع الاول ۱۴۴۵هـ.ق.

 ۷/۱۰/۲۰۲۳م.

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه