سه شنبه, ۰۴ شوال ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۵/۲۶م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :10 رمضان 1441
تاریخ میلادی : یکشنبه، 03 می 2020م

شماره صدور: 57 / 1441

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

نوید بت؛ داعی ‌خلافت، سمبول مقاومت در برابر استعمار راج‌امریکایی، هشت سال می‌شود که در زندان سازمان‌های مخفی به سر می‌برد!

(ترجمه)

به تاریخ 11هم می، هشتمین سال می‌شود که نوید بت، سخن‌گوی رسمی‌حزب‌التحریر-ولایه پاکستان، اختطاف و در حبس غیر‌قانونی در زندان سازمان‌های مخفی زندانی شده است. در حالی‌که رژیم بجوا-عمران پیلوت هندی به نام ابیناندن؛ کسی‌که خطوط کنترول پاکستان را مختل ساخت تا بالایش حمله کند، صرف در ظرف یک روز رها کرد. رژیم پاکستان هم‌چنان زمینۀ دیپلوماتیک خاص را برای جاسوس و تروریست‌هندی به نام، کلبوشان جاذف مهیا ساخت تا با خانم‌اش ملاقات نماید. اما رژیم مزدور پاکستان، نوید بت را از هرگونه ارتباط با خانواده‌اش محروم ساخته است. الله سبحانه‌و‌تعالی فرموده است:

﴿مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ

[فتح: 29]

ترجمه: محمّد (صلی الله علیه و‌سلم) فرستادۀ خداست و کسانی‌که با او هستند، در برابر کفّار سرسخت و شدید و در میان خود مهربان اند.

افسوس که امور این غلامان حلقه‌به‌گوش امریکا (حکام مسلمین) چگونه برعکس شده است! آن‌ها همرای کفار، "دشمن الله سبحانه‌و‌تعالی و رسول‌اش صلی الله علیه و‌سلم" نرم، مهربان، علاقمند و در مقابل آن‌ها محسن اند؛ ولی برعکس با مسلمین، تند، خشن بوده و با مشت آهنین حتی با زبان بمب و آتش صحبت می‌کنند. در واقع این حکام به حدیث قدسیِ که پیامبر صلی الله علیه و‌سلم فرموده است، پشت کرده اند.

«إِنَّ اللَّهَ قَالَ مَنْ عَادَى لِي وَلِيًّا فَقَدْ آذَنْتُهُ بِالْحَرْبِ»

(بخاری)

ترجمه: الله (سبحانه‌و‌تعالی) می‌گوید: کسی‌که با ولیِ (دوست) من دشمنی کند، با وی اعلان جنگ می‌کنم!

نوید بت دارای 51 سال عمر، پدر چهار فرزند، پاسدار واقعی اسلام و فرزند شایستۀ تمجید امت اسلامی می‌باشد. وی چنان سیاست‌مدار ایدیولوژیکِ ا‌ست که بعد از احیای دولت خلافت در هر مقام و منصب می‌تواند به وجه احسن، مسئولیت‌اش را ادا کند. وی از جملۀ یکی از خانواده‌های نجیب کشمیری‌ست که در اسلام‌آباد ساکن است. نوید بت اجازۀ ورود برای ادامۀ تحصیل در پوهنتون/دانشگاه مشهور انجینری و تکنالوژی‌لاهور را دریافت نمود. وی صاحب چنان ذکاوتی بود که به پوهنتون/دانشگاه الینویس امریکا برای تکمیل تحصیلات‌اش فرستاده شد. وی در یکی از سکتور‌های خصوصی امریکا ایفای وظیفه می‌کرد که تصمیم گرفت تا به پاکستان باز‌گشته و جزء از مبارزه ‌جهانی برای تأسیس خلافت در سرزمین‌های اسلامی گردد.

نوید بت با تمایل و علاقمندی، زنده‌گی پر‌تجمل را رها کرد تا با ظلم خائنین مبارزه نماید. وی بدون خسته‌گی، خیانت حکام را در مقابل اسلام و مسلمین و غلامی آن‌ها را به امریکا بدون کدام ترس افشاء می‌نمود. نوید بت از طریق نوشتارِ صد‌ها اعلامیۀ مطبوعاتی، برگزاری ده‌‌ها کنفرانس‌مطبوعاتی، سیمینار‌ها، ملاقات و دیدار هزاران فرد صاحت‌نفوذ در جریان مبارزه‌اش، خیانت و ظلم حکام را بیش از حد برملا ساخت. وی در سر‌تا‌سر پاکستان سفر می‌نمود تا در مورد احیای دوبارۀ خلافت و ساختار دولت اسلامی مردم را آگاه و امیداوار به آیندۀ درخشان کند. در جریان مبارزۀ فکری و سیاسی‌اش، چندین بار بازداشت و زندانی گردید و بخاطر مقاوت و شجاعت‌اش در برابر ظلم، در قلوب مردم محبوب شد.

بگزارید روشن شود که در ماه فوریۀ 2018م رئیس کمیسیون افراد گم‌شده، قاضی جاوید اقبال، فرمان رهایی نوید بت را با تأئید محبوسیت وی در سازمان‌های مخفی، صادر نمود. نوید بت هنگامی اختطاف می‌گردد که رهبریی کمپاین حزب‌التحریر برای محاسبه شدید حکام را به عهده داشت. این کمپاین به خاطر رها‌سازی جاسوس و قاتل امریکایی "ریموند دویس" و ناکامیِ رژیم پاکستان برای توقف حملۀ امریکا بالای منطقه هیبت آباد، راه‌اندازی شده بود. این حادثات کاملاً غلامیِ حکام پاکستان به امریکا را برای همه آشکار نمود؛ ولی گویی این‌که چشمان مردمان دنیا‌دوست کور گردیده بود. حالا زمان آن است تا حکام با آزاد‌سازی فوریِ نوید بت از جرم خویش طلب توبه و استغفار نمایند. الله سبحانه‌و‌تعالی فرموده است:

﴿إِنَّ الَّذِينَ فَتَنُوا الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ ثُمَّ لَمْ يَتُوبُوا فَلَهُمْ عَذَابُ جَهَنَّمَ وَلَهُمْ عَذَابُ الْحَرِيقِ﴾

[بروج: 10]

ترجمه: کسانی‌که مردان و زنان باایمان را شکنجه دادند، سپس توبه نکردند، برای آن‌ها عذاب دوزخ و عذاب آتش سوزان است.

در واقع، برای رژیم بجوا-عمران کاملاً روشن گردیده است که با وجود ظلم بی‌شمار‌ش، حزب‌التحریر؛ نه سرعتِ مبارزه‌اش را کاهش و نه از آن دست کشیده؛ اما برعکس، نفوذ و تأثیر حزب‌التحریر به طور عام در میان مسلمین و به طور خاص در میان ارتش افزایش یافته است. در واقع، کسانی نزد مسلمین محبوب اند که به خاطر رضای الله سبحانه‌و‌تعالی و پیامبر صلی الله علیه و‌سلم مشکلات و شکنجه‌ها را تحمل می‌کنند و آن‌ها مخلصینِ امت و شایستۀ رهبریت هستند. در ماه مبارک رمضان، به درگاه الله سبحانه‌و‌تعالی دعا می‌کنیم که مانند یوسف علیه السلام، راه فرارِ نوید بت را از زندان خائنان و ظالمان مساعد سازد و با حاکمیت تمام آنچه وحی شده است، وی را عزت بخشد. در حقیقت، آن روز "حاکمیت اسلام" یقیناً که برای تمام ظالمین سخت خواهد بود، در حالی‌که عذاب آخرت آن‌ها نهایت شدید و تحمل ناپذیر است.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: عبدالله صالحی

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه