شنبه, ۰۲ صَفر ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۰۹/۱۹م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :11 جمادی الثانی 1441
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 20 فوریه 2020م

شماره صدور: 44 / 1441

دفتر مطبوعاتی
ولايه پاكستان

اعلامیه مطبوعاتی

مسلمانان کشمیر در خصوص راه‌پیمایی خط کنترول به نیروهای مسلح پاکستان نیاز دارند؛ نه به قطعه‌نامه‌های بی‌اساس!

(ترجمه)

به تاریخ 4 فوریۀ 2020م مجلس شورای ملی با ابراز تعاون و همدردی قطعه‌نامۀ دیگری را به منظور حمایت از قضیۀ کشمیر به تصویب رساند. قطعه‌نامه‎‌های بی‌شمار، سخنرانی‌ها در سازمال ملل و درخواست‌ها از ترامپ هرگز نتوانست به محاصرۀ شش ماهۀ کشمیر اشغالی پایان دهد. در واقع کسانی‌که در انتخابات عمومی هند برای برنده شدن مودی دعا نموده و از وی حمایت کردند، فریاد صلح‌خواهی سر می‌دهند و در برابر تجاوز هند محدودیت اعمال می‌کنند؛ قطعاً که امروز جلو گلوله‌های مرگ‌بار هند را نخواهند گرفت و آن را توقف نخواهند داد. علی‌رغم این، رهبری سیاسی و نظامی که پیوسته برای تأمین منافع کفار حرکت می‌کند؛ هرگز به نیروهای ما دستور عبور از خط کنترول را نخواهد داد.

پس یگانه راه‌حل برای کشمیر اشغالی این است که نیروهای ما باید از خط کنترول عبور نموده؛ طرح مودی، آمیت شاه، ژنرال بیپین راوت و اجیت دووال را به منظور آزادی‌سازی کشمیر زیر پا کنند؛ چون در خلال این شش ماه آزادسازی کشمیر اشغالی از زیر بار اشغال هندو برای همیشه نیازمند چنین امری‌ست. مدت‌هاست که مسلمانان کشمیر منتظر  اقداماتی چون اقدام 27 فوریۀ 2019م استند که رهبری افراطی هندو را وحشت‌زده ساخت. بناءً چی خوب مسیرتی را به بار خواهد آورد وقتی‌که نیروهای مسلح پاکستان کشمیر را آزاد کنند؟ هند هرگز آماده جنگ با پاکستان نخواهد شد و نه هم می‌تواند خطر جنگ هسته‌ای را بپذیرد؛ چون اگر این کار را کند، به عصر حجر بر می‌گردد. هند به خاطر حفظ اشغال کشمیر هرگز بمبئی، کلکته، چنای، احمد آباد، دهلی جدید و بهار را قربانی نمی‌کند. پس از هر جنگ با پاکستان، هند طعمۀ آسانی برای دشمن شرقی خود یعنی چین خواهد شد و به فروپاشی خود تسریع می‌بخشد و این گونه از هم می‌پاشد.

آیا آنانی‌که خود را در عقب یک اقتصاد ضعیف پنهان کرده‌اند، نمی‌دانند که چگونه مقاومت افغان‌ها 42 کشور هم‌پیمان را بدون داشتن یک اقتصاد چند میلیارد دلاری به زانو در آورده است؟ قبل از شکست اتحاد جماهیر شوروی درآمد سرانۀ افغانستان چی بود؟ میزان صادرات دولت مدینه هنگامی‌که اتحاد عرب را در غزوۀ خندق از هم گسست چی بود؟ ذخایر ارزی خارجی دولت مدینه هنگامی‌ رویارویی با امپراطوری روم چگونه بود؟ اگر از اقتصاد به عنوان بهانه‌ای برای تسلیمی منافع استفاده شود؛ آیا تضمینی وجود دارد که رژیم بجوا-عمران نیروهای ما را در برابر حملات احتمالی هند به اسلام‌آباد و لاهور بسیج سازد؟ این حاکمان پس از آن‌که پایه‌های اقتصاد پاکستان را  متزلزل ساختند و کلیدهای آن را به صندوق بین‌المللی پول واگذار کردند، خود را در عقب این اقتصاد ضعیف پنهان کردند. کاملاً واضیح است که این حاکمان به غیر از لفاظی و سخن‌پردازی هیچ‌گونه برنامۀ عملی برای آزادسازی کشمیر اشغالی ندارند. از این‌رو، برای افسران مخلص مسلح پاکستان لازم است که حاکمان مزدور و خائن فعلی را ریشه‌کن‌ساخته و برای تأسیس دوبارۀ خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت به حزب‌التحریر نصرت دهند. این خلافت واقعی اسلامی است که برای آزادسازی تمام سرزمین‌های اشغال‌شده من‌جمله کشمیر اشغالی از طریق جهاد مبادرت می‌ورزد. در نظام خلافت خلیفه مسلمین از رژۀ لشکر اسلام در دهلی، لاهور و کابل بازرسی می‌کند. پس ای شیران پاکستان، منتظر چی استید؟ بشتابید و قلمرو ما را با زور از دولت هندو بازپس گیرید. بدانید که پس از تأسیس دوبارۀ خلافت این تنها شما استید که  قادر به انجام این کار خواهید بود؛ لذا برای نابودی این حاکمان گمراه و خائن دست به کار شده و همین حالا به اسلام نصرت دهید.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر- ولایه پاکستان

مترجم: حذیفه مستمر

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه