شنبه, ۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۱/۲۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :12 ربیع الاول 1442
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 29 اکتبر 2020م

شماره صدور:09/1442

دفتر مطبوعاتی
ولايه بنگلادیش

اعلامیه مطبوعاتی

ای مسلمانان! بر ضد دسایس صلیبی‌های غربی که ما را از طریق توهین پیامبر محبوب ما بی‌احساس ساخته و مجبور می‌سازند ارزش‌های سکیولری شان را بپذیریم؛ ایستاده گی نمایید و خواستار تأسیس دوباره دولت خلافت مقتدر شوید که قدرت‌اش عزت وحرمت پیامبر صلی الله علیه و

(ترجمه)

مجله طنز‌آمیز فرانسوی بنام "شارلی ابدو"دوباره جرئت نمود که به مقدسات اسلام با حمایت آزادانه حکومت جنایت‌کار فرانسه من‌حیث بخش کمپاین‌های "اسلام ستیزی" توهین کند. توهین عمدی پیامبر محبوب ما صلی الله علیه و‌سلم و اسلام عمل خصمانه  عمدی در برابر هر مسلمان به شکل جهانی توسط صلیبی‌های غربی می‌باشد. گرچه آن‌ها در سال 1924 مؤفق به از بین بردن خلافت شدند و بعد از آن به طور سیستماتیک دین مارا بدنام ساختند تا این‌که مارا بی‌احساس ساخته و مجبور سازند که ارزش‌های سیکولری  آن‌ها را بپذیریم. الله سبحانه و‌تعالی می‌فرماید.

﴿ وَلَن تَرْضَى عَنكَ الْيَهُودُ وَلَا النَّصَارَى حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ

[البقره: 120]

ترجمه: یهود و نصارا هرگز از شمار راضی نخواهند شد؛ مگر این که از عقیده‌شان پیروی کنید.

در واقع ناکامی نقشه‌هایی‌که مانع برگشت اسلام می‌شود و افزایش توقع خلافت‌خواهی در میان امت و جهانی شدن‌اش، غرب را به تشویش انداخته است. در حقیقت نهضت سریع نفرتِ ضد اسلام‌گرایی در غرب و کمپاین‌هایی‌که دین ما را تحت نفوذ خود قرار می‌دهند و پیامبر مارا تحقیر می‌کنند، نشانه‌های ناکامی و نا‌امیدی آشکار آن‌ها‌ست که امت اسلام را با این چنین تعدی ضعیف سازند. از آن جهت این واضح است که رئیس جمهور منافق فرانسه "مکرون" کوشش می‌کند که این بحران شدید ایدیولوژیک خویش را که از جذب کردن مسلمان در آن ناکام مانده با حمله بالای مسلمانان در قالب تبصره‌های منافقت‌آمیز پنهان نموده و اسلام را دلیل بحران قرار دهند.

یگانه دلیلی‌که فرانسه همراه با ملل‌های غربی دیگر قادر هستند که با این جنایات شوم‌شان موفق شوند خیانت حاکمان دست‌نشانده سرزمین‌های اسلامی می‌باشد. غرب ملعون بسیار خوب می‌فهمند که این حاکمان  دست‌نشانده هیچ‌گاه به توهین و تحقیر پیامبر صلی الله علیه و‌سلم و دین ما به شیوه خلافت عبدالحمید‌ثانی که در جریان خلافت عثمانی‌ها انجام داد واکنش نشان نخواهند داد. او در سال 1890 فرانسه و بریتانیا را تنها با اعلام جهاد علیه شان مجبور ساخت تا درامه‌ئی را که قرار بود برای تحقیر رسول الله صلی الله علیه و‌سلم اجرا می‌شد توقف دهد. او گفت: "ای فرانسه! موقف‌ات را بشناس در غیر آن چیزی را که بار اول خواهید شنید صدای پای اردوی من خواهد بود." زیرا تا همان زمان دولت خلافت اردوی قوی و مخلص داشت. اما چیزی را که امروز می‌بینیم حاکمان مانند اردو غان نوکر یک صلیبی دیگر مانند امریکا است که با فصاحت و بلاغت‌اش با احساسات امت بسیار خوب بازی می‌کند. او با اعلام تحریم تولیدات فرانسه بار مسؤلیت خویش را بالای شانه‌های امت می‌گذارد. در حالی‌که اردوی قوی را در حالت آماده‌باش قرار داده و حتی فرانسه را تهدید نمی‌کند. ما توسط حاکمان مانند شیخ حسینه که حتی احساس اذیت در مورد احساسات امت نکرده و در مورد فرانسه و مکرون یک حرف هم نگفته است احاطه شده ایم. و چرا باید بگوید، وقتی‌که او خط اول سربازان صلیبی‌های غرب در جنگ‌های ضد اسلام را تشکیل می‌دهد و بارها توسط آن‌ها مورد پاداش قرار گرفته است!

ای مسلمانان! یگانه راهی‌که برای همیشه به این دسیسه‌ها و ظلم‌های صلیبی‌ها خاتمه داد؛ تاسیس دوباره سپر و محافظ حقیقی ما خلافت راشده ثانی بر منهج رسول الله صلی الله علیه و‌سلم می‌باشد که برای حفاظت حرمت پیامبر ما صلی الله علیه و‌سلم قدرت کافی دارد. ما باید به اعتراض خود ادامه دهیم، اما تنها تظاهرات محض نمی‌تواند به دسایس و جرایم کفار غربی نقطه پایان گذارد! تا وقتی‌که تمام تلاش‌های ما برای ریشه‌کن‌سازی حکام مزدور خاین که محبت کفار نسبت به محبت پیامبر صلی الله علیه و‌سلم نزد آن‌ها اهمیت دارد، کار نکنیم. از این که حاکمان دست‌نشانده فعلی از منافع و ارزش‌های صلیبی‌های کافر حمایت و دفاع می‌کنند، هیچ‌گاه اردوی شجاع که خون شان هم‌چنان با خشم می‌جوشد را اعظام نخواهند کرد. فلهذا؛ وقتی‌که برای اعتراض به جاده‌ها می‌ریزید، بازگشت خلافت را که واقعا از حرمت رسول محبوب ما دفاع خواهد کرد را بخواهید.

ای مسلمانان! بالای شما فرض است که از دوستان و خانواده‌های تان که در اردو هستند، تقاضا کنید تا حزب‌التحریر را نصرت (حمایت مادی) نمایند تا بتواند خلافت راشده ثانی را بر منهج رسول الله صلی الله علیه و‌سلم تاسیس نماید. بنا بر آن برای نشان دادن محبت واقعی نسبت به رسول الله صلی الله علیه و‌سلم بیایید و این وظیفه را انجام دهید. از اردوی مسلمان تقاضا کنید که برای تاسیس این فرض بزرگ در این دنیا برخیزند تا شفاعت پیامبر صلی الله علیه و سلم را نصیب شده و با وی در آخرت از چشمه کوثر بنوشید.

«لاَ يُؤْمِنُ أَحَدُكُمْ حَتَّى أَكُونَ أَحَبَّ إِلَيْهِ مِنْ وَلَدِهِ وَوَالِدِهِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِينَ» [مسلم]

ترجمه: هیچ یک شما مومن نیست تا وقتی‌که من به وی نسبت به اولاد، پدر و تمام مردم محبوب‌تر نباشم.

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-ولایه بنگله‌دیش

مترجم: بنیامین سادات

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه