چهارشنبه, ۰۸ شعبان ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۴/۰۱م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :19 شعبان 1440
تاریخ میلادی : شنبه، 25 می 2019م

شماره صدور:04/1440

دفتر مطبوعاتی
استراليا

اعلامیه مطبوعاتی

الحمدلله، اسماعیل الوحواح(ابو انس) از زندان ظالمان رها گردید!

 (ترجمه)

اسماعیل الوحواح(ابوانس) امروز از زندانی در اردن بعد از سپری نمودن حکم یک سال زندان، به‌دلیل انتشار اظهارات انتقادی در مورد رژیم اردن در صفحۀ فیسبوک‌اش، رها گردید. درحالی‌که ما از خبر رهایی برادرمان، ابوانس بسیار خرسندیم؛ ولی این جرم و ظلم رژیم اردن را هرگز فراموش نمی‌توانیم.

همان‌گونه که الله سبحانه‌و‌تعالی ناظر است، تاریخ نیز شاهد عمل ظالمانۀ حبس ابوانس بوده و ماهم این مجرمان را به عواقب و جزای آیندۀ‌شان به‌حال خودشان می‌گذاریم.     

ابوانس هم‌چون همۀ اعضای حزب‌التحریر به‌طور خسته‌گی ناپذیر جهت بهبود وضعیت امت مسلمه مبارزه نموده است. رژیم اردن با این کارش واضح ساخت که در برابر هر فعالیتی‌که جهت اعادۀ زنده‌گی اسلامی بوده، دسیسه ساخته و بر ضد امت مسلمه اقدام می‌کند.   

فعالیت‌های حزب‌التحریر یکجا با امت تا زمان ریشه‌کن ساختن این ژریم‌های مستبد، بدون درنظرداشت زندانی ‌شدن‌ اعضایش ادامه داشته و حب به الله سبحانه‌و‌تعالی، پیامبرش صلی‌الله‌علیه‌و‌سلم و شریعت‌اش به ما آرامش و سکینت قلبی می‌دهد. ظلم و استبداد فقط تا زمانی ادامه خواهد یافت که الله سبحانه‌و‌تعالی نصرت‌اش را به بنده‌گان مخلص خود بفرستد؛ روزی‌که مسلمانان مشتاقانه در انتظار آن بوده؛ درحالی‌که دشمنان اسلام به دلیل ترس از جای‌گزینی عدالت حقیقی اسلام به جای فساد و ظلم‌شان به خود می‌لرزند.      

از این رو، درحالی‌که ما رهایی ابوانس را به وی تبریک می‌گوییم، از سوی دیگر تعداد بی‌شمار شبابی‌که هنوز در زندان‌های ظالمان در شرق و غرب حبس‌اند، فراموش نکرده و ما با استفاده از این فرصت، مسئولیت بزرگ امت را جهت حمایت و در نهایت، رهایی همۀ کسانی‌که ناعادلانه در حبس به‌سر می‌برند، خاطرنشان می‌سازیم. الحمدلله!

دفتر مطبوعاتی حزب‌التحریر-آسترالیا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه