پنجشنبه, ۰۷ صَفر ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۰۹/۲۴م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

pr header

 

 

تاریخ هجری :1 محرم 1442
تاریخ میلادی : پنج شنبه، 20 آگوست 2020م

شماره صدور:No: HTS 1442 / 01

دفتر مطبوعاتی
ولایه سودان

اعلامیه مطبوعاتی

إيلی کوهین خیانت حکام سودانی و اشتیاق آنان بسوی عادی‌سازی با کیان یهودی را برملا ساخت!

(ترجمه)

دقیقاً یک روز پس از اظهارات حیدر بدوی صادق سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه در مورد عادی‌سازی روابط با کیان یهودی، رسانه‌های یهودی گزارش دادند که إيلی كوهين، وزیر اسختبارات کیان یهودی، اظهار نمود: «برعکس اظهاراتی‌که وزیر امور خارجه سودان بیان نمود، درین میان ارتباط با سودان وجود دارد و توافق با آن(سودان) بخشی از آجندای کاری است.»

ما در حزب التحریر-ولایه سودان حقایق ذیل را تNکید می‌کنیم:

نخست: از اظهارات وزیر استخبارات نهاد یهودی واضح می‌شود که در زیر میز مذاکراتی بین رهبران دولت سودان و نهاد یهودی وجود دارد که وی(حکام سودان) آن‌ها را فاش نکرد. همان‌طور که قبل از اعلام عادی‌سازی، "مذاکرات صلح" با امارات متحده عربی در حال انجام بود، اولین مجلس شوم آن در اوگاندا بین رئیس شورای حاکمیت جنرال عبدالفتاح البرهان و نخست وزیر کیان یهودی نتانیاهو در ماه فوریه برگزار شد.

دوم: وزیر امور خارجه تعیین شده، عمر قمر الدین، ​​سخنان سخنگوی رسمی (فعلاً برکنار شده) را از طرف وزارت امور خارجه درباره ارتباطات برای عادی‌سازی روابط با نهاد یهود انکار نکرد؛ زیرا همان‌طور که وزیر اظهار نمود، هرچند این موضوع در داخل وزارت امور خارجه مورد بحث و بررسی قرار نگرفت، اما این بدان معنا نیست که هیچ ارتباطی میان دو طرف برقرار نیست و یا این‌که در مکانی غیر از وزارت امور خارجه انجام نشده است.

سوم: اعلامیه برکناری سخنگوی وزارت امور خارجه ، حیدر بدوی، در واقع مسئله ریختن خاکستر در چشم مردم بود زیرا این شخص تااکنون نیز من‌حیث سفیر در وزارت امور خارجه است. بناءً برکناری او فقط از رسانه‌‌ها انعکاس یافت، اما وی به عنوان رئیس دیپارتمنت برنامه‌ریزی در وزارت‌خانه ارتقا و تعیین شد و همین فردی‌که برکناری خود را از طریق رسانه‌ها اعلام کرد، ولی ما می‌گوییم که از وزارت امور خارجه خبری مبنی بر انکار این ارتقا را نشنیدیم! و ‏این بدان معنی است که موضوع توافق شده است و صرفاً یک کار انفرادی از حیدر بدوی نیست.

عادی‌سازی روابط با کیان یهود؛ عضب سرزمین اسراء و معراج، هتک حرمت به مسجدالاقصی و ماحول مبارکش، در واقع خیانت به الله سبحانه وتعالی به رسولش صلی الله علیه وسلم و به مؤمنين است. ‏اگر شما، حکمرانانی شرم‌سار در سودان و دیگر کشورهای اسلامی، قادر به تطهیر و پاک‌سازی سرزمین مقدس نیستید، پس افرادی قدرتمند و محافظت کننده ظهور خواهد کرد که مردان واقعی خواهند بود. بناءً ‏روزی فرا خواهد رسید که آنان شما‌ را بخاطر استجابت از دستور الله سبحانه وتعالی زیر و رو خواهند کرد، الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ...﴾ [أنفال: 24]

ترجمه: ای مؤمنان! هنگامی‌که الله و پیامبرش شما را به چیزی فراخواندند که حیات بخش شماست، اجابت کنید...

فلهذا، در میان همین‌ رجال، مردی همانند صلاح الدین که مسجدالاقصی و فلسطین را از چنگ صلیبیان آزاد نمود بود، ظهور خواهد کرد؛ اما قبل از همه این مردان نصرت‌شان را برای حزب التحریر بخاطر تأسیس مجدد خلافت راشده ثانی بر منهج نبوت عطاء خواهند کرد که همین امر سرزمین‌های اسلامی را تحت یک بیرق واحد(رایه واحد)، که آن بیرق عقاب(بیرق رسول الله صلی الله علیه وسلم) متحد خواهد ساخت و در آن روز بیرق های سایکس-پیکو انهدام خواهد یافت و اثرات و بال‌های کافران قطع خواهد شد و سپس؛ الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿...وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ﴾ [شعراء: 227]

ترجمه: ...و کسانی‌که ستم می‌کنند خواهند دانست که بازگشتشان به کجا و سرنوشتشان چگونه است!!

ابراهیم عثمان(ابوخلیل)

سخنگوی رسمی حزب التحریر ولایه سودان

مترجم: داکتر زکریا

ابراز نظر نمایید

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه