جمعه, ۰۸ ربیع الاول ۱۴۴۳هـ| ۲۰۲۱/۱۰/۱۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
قتل نظر بنات؛ جنایت ظالمانۀ نسبت به جنایت معامله فاسد واکسین است
بسم الله الرحمن الرحيم

قتل نظر بنات؛ جنایت ظالمانۀ نسبت به جنایت معامله فاسد واکسین است

روز پنج شنبه به تاریخ 24/6/2021، مقامات جنایت‌کار فلسطین با تمام وحشی‌گری و بربریت در طلوع صبح بالای فعال سیاسی نظر بنات حمله کردند. بعد از اختطاف وی، والی الخلیل (هبران) به نام جبرین البکری خبر مرگ وی را اعلان کرد.

این جنایت وحشتناک در واقع پروسه قتل و نابودی فعال سیاسی است که جنایات مقامات فلسطین و فساد موجود در آن را مورد انتقاد و محاسبه قرار می‌داد. مقامات، این جنایت را در زمان انجام دادند که آن‌ها همراه با یهود داخل پیمان همکاری امنیتی می‌گردید. چیزی‌که این جنایت را بی‌نهایت زشت و وحشتناک می‌سازد این است که این قتل بعد از اعلان خیانت وی صورت گرفت و او بالای مقامات فلسطین در معامله فاسد واکسین کرونا همراه با دولت یهود انتقاد کرده بود.

هدف این جنایت تنها نظر بنات نیست، بلکه این اقدام تمام افراد را شامل می‌شود که مقامات فلسطین را به خاطر جنایات، ضعف‌ها و تجارت جان، عزت و ثروت مردم مسؤل می‌داند. این جنایت تمام اشخاص را هدف قرار می‌دهد که به خاطر رد کردن جنایات مقامات فلسطین صدا بلند کرده و ظلم و جنایت آن‌ها را افشا ‌سازد.

ای مردم سرزمین مقدس! مقامات فلسطین و رهبران نهاد‌های امنیتی آن، ظلم و جنایات را علیه شما توقف نمی‌دهند، زیرا آن‌ها و دشمن شما متحد شده اند که به کشتار شما ادامه داده و علیه دین (نظام زنده‌گی) شما مبارزه می‌کنند. آیا از دست شیطان که اماکن مقدس، سرزمین شما را به دشمن تسلیم می‌دهد، با دولت یهود پیمان امنیتی می‌بندد و پالیسی‌های دشمنان اسلام را تطبیق می‌نماید تا اطفال و خانواده‌های شما را نابود سازد، می‌توانید در امان باشید؟ آیا فکر می‌کنید که آن شیطان از انجام جنایت دست خواهد کشید؟

این را بدانید که کمیتۀ نظارت و بررسیِ که توسط مقامات فلسطین تشکیل شد در واقع تنها به خاطر احمق ساختن و فریب دادن مردم است. این کمیته در اصلیت فساد این مقامات را می‌پوشاند و شواهد این جنایات را نابود می‌سازد تا به جنایات خویش ادامه دهند. آیا کمیتۀ نظارت و بررسی مجید فراج، حسین‌الشیخ یا محمود عباس را مورد محاسبه قرار خواهد داد؟! آیا این کمیته اشخاص مفسد را که نهاد‌های مقامات فلسطین و بخش امنیتی آن را فرا گرفته، نابود خواهد کرد؟! آیا این کمیته جنایات امنیت را که منجر به شهادت ده‌ها تن و دستگیر شدن صد‌ها فلسطین شد، افشا خواهد کرد؟!

ای مردم سرزمین مقدس! مقامات فلسطینی مانند درخت فاسد می‌ماند که گسترش یهود و رژیم دست نشانده‌اش را در جهان اسلام اجازه داده است؛ هیچ کس به این جنایات نمی‌تواند خاتمه ببخشد، مگر این که شما در مقابل آن ایستاده شده و در مقابل این جنایات صدای خود را بلند کنید. اگر در مقابل این جنایات خاموش بمانید، این را بدانید که قیمت آن را با جان خود خواهید پرداخت. این را بدانید که مقاومت، بیان حقیقت و ایستادگی در مقابل ظالمان و خائنان همان چیزی است که دروازه‌های پیروزی و آرامش را برای شما باز می‌سازد و الله سبحانه و‌تعالی به زودی با تاسیس خلافت بر منهج پیامبر صلی الله علیه و‌سلم ما را عزت خواهد بخشید تا دین را اقامه کرده و این جنایت‌کاران و ظالمان عواقب کار خود را خواهند چشید. لذا حق را در مقابل ظالمان و خائنان اظهار کنید و در مسیر خود به جز از الله سبحانه و‌تعالی از هیچ کسی دیگری نترسید و الله سبحانه و‌تعالی با شماست و او پاداش کار شما را ضایع نخواهد ساخت. پیامبر صلی الله علیه و‌سلم فرموده است:

«إِذَا رَأَيْتَ أُمَّتِي تَهَابُ فَلَا ‌تَقُولُ ‌لِلظَّالِمِ يَا ظَالِمُ فَقَدْ تُودِّعَ مِنْهُمْ» (حاکم)

ترجمه: اگر امتی را می‌بینید که ترسیده و در مقابل ظالم نمی‌ایستد، پس الله (سبحانه و‌تعالی) آن‌ها را ترک می‌کند.

حزب‌التحریر-سرزمین مقدس فلسطین

مترجم: عبدالله صالحی

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه