جمعه, ۰۸ ربیع الاول ۱۴۴۳هـ| ۲۰۲۱/۱۰/۱۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
نظام باجوا / عمران و شتافتنش بخاطر حمایت و پشتیبانی امریکا بعد از تزلزل آن در افغانستان  خلافت بر منهج نبوت تنها ریشه­کن کنندۀ آمریکای استعمارگر منطقه!­
بسم الله الرحمن الرحيم

نظام باجوا / عمران و شتافتنش بخاطر حمایت و پشتیبانی امریکا بعد از تزلزل آن در افغانستان خلافت بر منهج نبوت تنها ریشه­کن کنندۀ آمریکای استعمارگر منطقه!­

ای مسلمانان مقیم پاکستان!

سلاح­های پیشرفته­ای که به دستان نیروهای مسلح بزدل آمریکایی در افغانستان است، با سلاح­های ساده‌ای که در دستان مسلمانان در مناطق قبیله­­نشین پاکستان و افغانستان است، قابل مقایسه نیست! بلی همان مسلمانانی‌که به جز الله از هیچ کس نمی­هراسند و جز پیروزی و یا شهادت فی سبیل الله چیز دیگری را نمی­طلبند. در این شکی نیست که تصور خیالی و وهمی نیروهای امریکایی در چشمانان مسلمانان درهم شکست و اعتبار قدرت آمریکا مبنی بر احتمال حمله­ور شدن مجددش علیه اسلام از بین رفت؛ اما با آنکه امریکا متزلزل شده است؛ ولی سقوط نکرده است و سعی بر این دارد تا از طریق حصول حمایت حکام مسلمانان خودش را تقویت بخشد.

امریکا بطور همیش در آوان سختی و بحران سعی نموده تا از حکام مسلمانان؛ همان­هایی‌که با وی هم­پیمان هستند کمک و همکاری بطلبد. این بار نیز در صدد این کار بر آمد و حکام ترکیه با آنکه به ندای مسجدالاقصی لبیک نگفتند و نیروهای شان را به سوی آن جهت ندادند، با ارسال نیروهای‌شان در افغانستان از امریکا اعلان حمایت و پشتیبانی نمودند؛ اما حکام پاکستان؛ از سقف توقعات و خواسته­های امریکا که متوجه‌شان است، پا فراتر گذاشته اند؛ به گونه‌ای‌که پشتیبانی خود را برای حمایت از خطوط حیاتی که زیربنای استعمار منطقویی امریکا را استحکام می­بخشد اعلان کردند. طوری­که این زیربنا، بدون آن خطوط در ظرف چند روز به شکست مواجه خواهد شد و بطور اضافی،  نظام باجوا/ عمران از مراکز استخباراتی موجود در گنسلگری امریکا در کراچی و در سفارت امریکا در اسلام آباد پاکستان پاسبانی می­کند؛ همان مراکزی‌که برای امریکا قدرت می­بخشد تا ارتباطات منطقویی حساس همراه با ارتش و استخبارت پاکستان را مورد تجسس و بررسی قرار دهد که بدون آن، زیربنای منطقویی امریکا به شدت متضرر خواهد شد و نیز از واقعیت بدور خواهد ماند.

نظام باجوا/ عمران با وجود این‌که پروژه­های منطقوی آمریکا، بارها و به مراتب پاکستان را متضرر ساخته است، باز هم از واشنگتن اعلان حمایت و همکاری می­کند و از توانایی­های بی‌شمار پاکستان بخاطر حمایت و خدمت منافع امریکا و دولت هند کار می‌گیرد. پاکستان مورد اسثمار امریکا قرار گرفته است تا ایالات متحده به واسطه تحالف و هم­پیمانی با پاکستان بتواند وارد جنگ افغانستان شود. بر علاوه، پاکستان را زادگاه و مرکز پخش بزرگ­ترین سازمان تروریستی جهان گشتانده است(دفتر مخابرات مرکزی آمریکا)؛ سازمانی‌که آتش بی­بندوباری را در داخل پاکستان شعله­ور ساخته است که نتیجه مباشر آن را می­توان چنین نام برد: پاکستان صدها ملیارد دالر و ده­ها هزار نفر خساره دید و در عین زمان دولت هندو بعد از عجز و ناتوانی‌اش در راستای ترسیخ و قوی گشتاندن نفوذش بطور وسیع در افغانستان توانست که به هدفش برسد.

اکنون نظام باجوا/ عمران بعد از عقب‌نشینی زیربنای منطقوی امریکا، پشتیبانی خود را از آن اعلان می­کند؛ زیربنایی‌که در نبود آن؛ نفوذ روز افزون منطقوی دولت هندو متلاشی خواهد شد. علاوه بر این، نظام عمران در تلاش هست تا پاکستان را ازلحاظ منطقه با دولت هندو ربط دهد تا هند را مرکز منطقوی قرار دهد! گویا این همه کافی نیست؛ حتی نظام باجوا/ عمران روی عادی‌سازی دست کشیدن از کشمیر اشغالی کار و فعالیت می­کند، تا جائی‌که نیروهای مسلح هندو توانسته اند که به نیابت از واشنگتن مشکلات منطقه­ای خلق و نشر کنند.

نظام باجوا/ عمران بدلیل اصرار ورزیدنش به تحالیف و هم­پیمانی با امریکا مستحق خشم و غضب الله شده است، با وجودی­که ایالات متحده علیه اسلام جنگ­های سختی علیه اسلام به راه انداخته است، نظام عمران دولت هندو و یهود را در جنگ­های شان علیه مسلمانان و علیه سرزمین­های شان پشتیبانی و حمایت می­کند، الله متعال فرموده است:

﴿إِنَّمَا يَنْهَىٰكُمُ اللَّهُ عَنِ الَّذِينَ قَٰتَلُوكُمْ فِى الدِّينِ وَ أَخْرَجُوكُم مِّن دِيَٰرِكُمْ وَ ظَٰهَرُوا عَلَىٰ إِخْرَاجِكُمْ أَن تَوَلَّوْهُمْ وَ مَن يَتَوَلَّهُمْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّٰلِمُونَ﴾ [ممتحنه: 9]

ترجمه: همانا الله شما را باز می­دارد از دوستی ورزیدن با کسانی­که به خاطر دین با شما جنگیده اند و شما را از شهر و دیارتان بیرون رانده اند و برای اخراج شما یکدیگر را پشتیبانی کرده اند و یاری داده اند. و کسانی­که ایشان را به دوستی گیرند ظالم و ستمگرند.

بنابر این، آیا کدام فکر صحیح و اندیشمندی وجود دارد که از نظام کور اندیشی‌که وی را پناهده امریکا می­کند، فرمانبرداری کند؟!

ای مسلمانان سرباز و مبارزی‌که در صفوف ارتش و مجاهدین هستید!

سبب فقر و ضعف ما گذشته از قراردادهای منطقه­ای اعم از شورش­های مردمی همراه با هرج و مرج، تحالیف و هم­پیمانی با دولت­های کفری محارب می­باشد. چنانچه تحالیف وهم­پیمانی با دولت­های کفری محارب، امکانات و توانایی­های هنگفت ما را به هلاکت کشانده و موقف ما را سست و بی­بنیاد می­گرداند و الله سبحانه وتعالی ما را از این چیز بر حذر داشته و فرموده است که :

﴿مَثَلُ الَّذِينَ اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِيَاءَ كَمَثَلِ الْعَنكَبُوتِ اتَّخَذَتْ بَيْتًا وَ إِنَّ أَوْهَنَ الْبُيُوتِ لَبَيْتُ الْعَنكَبُوتِ لَوْ كَانُوا يَعْلَمُونَ﴾ [عنکبوت: 41]

ترجمه: کار کسانی­که جز الله، (اشخاص و اصنام واشیائی را به دوستی برگفته اند و از میان مخلوقات، برای خود) سرپرستانی برگزیده اند، همچون کار عنکبوت است که (برای حفظ خود از تارهای ناچیز) خانه­ای برگزیده است (بدون دیوار و سقف و در و پیکری که وی را از گزند باد و حوادث دیگر در امان دارد). بی گمان سست­ترین خانه­ها خانه و کاشانه عنکبوت است، اگر (آنان از سستی معبودها و پایگاه­هائی که غیر از الله برگزیده اند با خبر بودند، به خوبی) می­دانستند (که در اصل بر تار عنکبوت تکیه زده اند).

بنابر این، نظام باجوا-عمران در راستای تنفیذ آجنداهای آمریکایی که شما سربازان بخاطر حمایت و پشتیبانی از آنان قربانی خواهید شد کار و فعالیت می­کند و ضرری را که مردم متحمل خواهند شد را مد نظر نمی­گیرد.

الله را سپاسگذاریم بابت این‌که قوت و نیرو به دست شماست، در بین تان مردانی هستند که می­توانند اسلام و مسلمانان را نصرت دهند و می­توانند جلو خیانت نظام باجوا-عمران را در این منطقه بگیرند. بنابر این، بر شما لازم و واجب است که اکنون نصرتان را به حزب التحریر بدهید؛ آنکه دولت واحدی را تأسیس خواهد نمود که مسلمانان را علیه دشمنان‌شان وحدت خواهد بخشید. الله سبحانه وتعالی فرموده است:

﴿الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَٰفِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ أَيَبْتَغُونَ عِندَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا﴾ [نساء: 139]

ترجمه: منافقان کسانی هستند که کافران را به جای مؤمنان به سرپرستی و دوستی می­گیرند. آیا عزت را در پیش کافران می­جویند؟ (چنین چیزی محال است) چرا که عزت و شوکت جملگی از آن الله است (و هر که از غیر او عزت طلبد ذلیل گردد).

   در آن هنگام که چنین کنید، دشت­های کلان پاکستان و رودهای روان آن احتیاجات و نیازهای غذایی منطقه را مرفوع خواهد ساخت و پایگاه­های نفت و گاز در بحر قزوین احتیاجات و نیازهای امت را از نظر انرژی در منطقه کفایت خواهد کرد و سربازان ارتش پاکستان و جنگ­جویان قبیلویی پاکستان، افغانستان و آسیای‌میانه برای حمایت از مسلمانان در برابر همۀ دشمنانان بسنده خواهد بود.

تنها خلافت بر منهج نبوت می­تواند وحشت و دهشت آمریکایی را با قطع خطوط امداد و کمک رسانی از میان ببرد و آنگاه آمریکا دیدگان خود را، با اخراج گروهای استخباراتی‌اش از دست خواهد داد! تنها خلافت بر منهج نبوت می­تواند که پیکر شکست خورده امریکا را از بین ببرد و دولت­های مظلوم جهان را بر علیه آن بشوراند تا به خاک مبدل شده و تجزیه شود! تنها خلافت بر منهج نبوت می­تواند که حد و مرزهای قومی را از میان مسلمانان بردارد؛ حد و مرزهایی‌که ما را پراکنده ساخته و ما را در برابر دشمنان ما به ضعف کشانده است! تنها خلافت است که سرزمین­های مسلمانان را وحدت خواهد بخشید تا هم‌چو یک پیکر واحد تجزیه ناپذیر گردد! خلافت بر منهج نبوت است که با بسیاری از دولت­های جهان که معاند و مخالف با اسلام نیستند، قرارداد و پیمان­های موقت را برقرار خواهد نمود، که این کار زمینه دخول‌شان را به اسلام مهیا می­سازد! خلافت تنها دولتی است که کار کردن در راستای فریضه دعوت و جهاد را از سر گرفته و حیات می­بخشد؛ چگونه این کار را نکند، در حالی­که در گذشته جهان شاهد آنست که همین کار باعث شد که ارتش­های مسلمانان تا به فرانسه و اسپانیا و فیینا برسد! دعوت و جهاد  فریضه ای است که شکوه و هیبت اسلام بر جهان مجدد باز خواهد گشتاند، چنانچه در قرون­ اولیه اسلام وضع چنین بود.

بدانید که در عین حال که مسلمانان خواهان پایان بخشیدن به تحالیف و هم­پیمانی با امریکا و بازگشت خلافت بر منهج نبوت هستند، پس تنها شما سربازان و نیروی ارتش هستید که می­توانید هردو کار را همزمان با هم محقق بخشید! بدانید که پاداش تان در راستای طاعت الله بزرگ است و برعکس، غفلت تان در این راستا معصیت و نافرمانی بس بزرگی است، پس اکنون نصرت تان را به حزب التحریر به رهبری شیخ بزرگوار عطاء بن خلیل ابو الرشته بدهید تا بدین طریق جان­ها و مال­های تانرا در راهی آبرومندانه بخاطر نصرت و یا شهادت بکار بسته باشید!

﴿يَٰأَيُّهَا الَّذِينَ ءَامَنُوا قَٰتِلُوا الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَ لْيَجِدُوا فِيكُمْ غِلْظَةً وَ اعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ﴾ [توبه: 123]

ترجمه: ای مؤمنان! با کافرانی بجنگید که به شما نزدیک­ترند و باید که (در جنگ) از شما شدت وحدت (وجرأت وشهامت) ببینند و بدانید که الله (یاری و لطفش)با پرهیزگاران است.

حزب التحریر-ولایه پاکستان

مترجم: محمد مزمل

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه