پنجشنبه, ۰۶ شوال ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۵/۲۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
بگذارید که شیران افواج مسلح پاکستان، مسلمانان "سرزمین پاک" کشمیر اشغال‌شده را از جنگال مودی آزاد نموده و بیرق خلافت را در فراز بلندی‌های سرینگر به اهتزار درآورند!
بسم الله الرحمن الرحيم

بگذارید که شیران افواج مسلح پاکستان، مسلمانان "سرزمین پاک" کشمیر اشغال‌شده را از جنگال مودی آزاد نموده و بیرق خلافت را در فراز بلندی‌های سرینگر به اهتزار درآورند!

(ترجمه)

ای کسانی‌که با اسلام و مسلمانان محبت دارید، مسلمانان پاک سرزمین!

دولت هندو، همانندی دولت یهود در غرب، اقداماتی را برداشت تا قدم‌های متغاضب خود را در خاکی مستحکم بدارد که بالای آن خاک پاکیزه‌ی مسلمانان کشمیر هیچ حقی ندارد؛ زیرا این خاک توسط خون شهداء فتح شده است. به تاریخ ۵ اگست/اوت ۲۰۱۹م، دولت هندو توسط یک فرمان هجوم‌آمیر خودمختاری مخصوص کشمیر را لغو نمود، ثانیاً، عساکر بیشتر خود را مستقر و ارتباطات عامه یا آنتن‌های شبکه‌های مخابراتی را قطع نمود، ساحات یا مناطق افراد مقاومت‌گر قوی کشمیر را هدف قرار داده و هم‌چنین با ابطال و لغو بند ۳۵-A تحت ماده شماره ۳۷۰ قانون اساسی هند، درب را برای مسکن‌ گزینی هندو‌ها باز نمود.  هرچند، دولت هندو تحت نظارت دقیق و چشمان بینای قدرت‌های استعمارگر غربی قرار داشت، ولی به‌طور فعال وضعیت جاری را در خاک کشمیر اشغال‌شده تغییر داد تا نفوذ دولت هندو را با تعقیب راهکاری‌های پستی که دولت یهود در فلسطین انجام داد، تامین بکند. ‏یقیناً دولت هندو به اثبات رسانیده است که طرح‌ریزی اعمال شیطانی و فریب‌کاری در رگ‌های حاکمان مشرکین هندو جاری است که در دشمنی‌شان علیه مسلمانان در درجه نخست قرار دارند. الله سبحانه وتعالی می‌فرماید:

﴿لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا...﴾

[مائده: ۸۲]

‏ترجمه: ‏‏(ای پيامبر!) خواهی ديد كه دشمن‌ترين مردم برای مؤمنان، يهوديان و مشركانند...

ای کسانی‌که با اسلام و مسلمانان محبت دارید، مسلمانان پاک سرزمین!

دولت هندو کوشش نمود که اشغال‌اش را در سرزمین ما مستحکم نماید. این دولت قدم کثیف خود را زمانی برداشت‌ که در طول چندین سال گذشته "گرفت یا اشغال‌اش" توسط تحرکات مردمی در کشمیر اشغال‌شده به ناکامی انجامید. بناً هند بعد از به شهادت رسانیدن فرمانده جوان افواج مسلح به‌نام برهان وانی -الله سبحانه وتعالی جنت الفردوس را نصیبش کند- قدرت اشغال‌گری خود را دوباره زنده و تجدید نمود. دولت هندو در شرایطی اشغال و گرفت‌اش را مستحکم می‌دارد؛ در حالی‌که نیروهای مسلح‌اش با روبرو شدن با افرادی‌که هیچ خوفی از مرگ ندارند و آماده نوشیدن جام شهادت هستند، روحیه‌شان را از دست داده‌اند؛ از سوی دیگر، نظام طبقاتی هندو و تعصب سرسخت مذهبی روحیه عساکرش را فلج نموده، که حتی بعضی را وادار به خودکشی کرده و بعضی را به امراض روانی دچار نموده است. دولت هندو در حالی اشغال و گرفت‌اش را در کشمیر اشغال‌شده محکم نمود، که در اوایل همین سال با مرتکب شدن اشتباه مزیانه و با داخل شدن در حریم‌ هوایی "سرزمین پاکستان" کم‌زوری و ضعف‌ دولت هندو واضع شد، زیرا افواج نیروه هوای پاکستان به جیت‌های جنگی هند با یک حمله محدود ولی مضبوط(قدرت‌مند) جواب دندان شکن دادند. ‏یقیناً، شیران افواج مسلح مان تنها با توکل نمودن بر الله سبحانه‌وتعالی، نیروهای بزدل هندو را چنان جوان دندان شکن دادند که خوف در چشمان‌شان هنوزهم تاری می‌کند و در صفوف‌شان ترس را ایجاد کرده، که تاثیراتش تااکنون باقی مانده است.

در مورد حکام پاکستان اگر صحبت کنیم، مانند حکام بزدل عرب در خاورمیانه هستند؛ به جای شفا بخشیدن به قلوب مؤمنین با جواب دادن نیروی نظامی با نیروی نظامی و قبل از این‌که اشغال‌گران اشغال خود را مستحکم بدارند، این‌حکام خائن درب را برای هندو‌ها باز نموده و راه را برای تحکیم خشونت‌ در کشمیر هموار می‌سازند. ‏بناً رژیم خائن بجوا-عمران به چنین امر دست زدند؛ زیرا آن‌ها از فرمان بادار خود، همان حاکم سمتگر و گستاخ دونالد ترامپ، اطاعت می‌کنند، در حالی‌که این حکام پاکستان آشکارا از اوامر و نواحی رب العالمین نافرمانی می‌کنند. ‏چنان‌چه، رژیم ‌ و خائن به‌طور حقیرآمیز تحریکات مجاهدین و جهش مقاوتگر آزادی خواهان را در کشمیر اشغال‌شده به عنوان گروه‌های "تروریسم" اعلان نمود، که این امر به گوش حاکم مشرک سمتگر، آقای مودی، صدای دلنواز بود؛ در حالی‌که الله سبحانه‌و‌تعالی برای مان دستور می‌دهد:

﴿وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُمْ مِنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ﴾

[بقره: ۱۹۱]

ترجمه: و (چون جنگ درگرفت) هرجا آنان را (که آغاز کننده‌گان جنگ بوده‌ اند) دریافتید ایشان را بکشید و آنان را که شما را از آنجا بیرون کرده‌ اند بیرون سازید.

‏فلهذا، رژیم فریب‌کار پاکستان با بسته نمودن راه‌های تدارکاتی، مجاهدین شجاع کشمیر را برای انجام فعالیت‌های نظامی‌شان در تنگنای اقتصادی قرار داده است. ولی از سوی دیگر حکام پاکستان بر مطالبه استعمارگران غربی سر به سجده نهادند تا پالیسی فریب‌آمیز "دریافت لانه‌های ترور" را به پیش ببرند، در حالی‌که الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُمْ وَآخَرِينَ مِنْ دُونِهِمْ لاَ تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ يَعْلَمُهُمْ﴾

[انفال: ۶۰]

‏ترجمه: ‏‏برای (مبارزه با) آنان تا آن‌جا که می‌توانید نیروی (مادی و معنوی) و (از جمله) اسپ‌های ورزیده آماده سازید، تا بدان (آمادگی و ساز و برگ جنگی) دشمنِ الله و دشمن خویش را بترسانید و کسان دیگری جز آنان را نیز به هراس اندازید که ایشان را نمی‌شناسید و الله آنان را می‌شناسد.

حکومت پاکستان درعوض به حرکت درآوردن شیران افواح مسلح مان بخاطر دادن جواب دندان شکن به خشونت‌های مکرر مودی مانند گلوله‌باری‌های بی‌رحم و پرتاب بمب‌های خوشه‌ای وحشتاک در خط کنترل پاکستان، رژیم خائن و سمتگر بجوا-عمران پالیسی "تحمل(Restraint)" را در کشمیر به افواج پاکستان دستور داد و به کمال بی‌شرمی دوباره درخواست مذاکره صلح را به مودی نمود و حتی از سمتگر ظالم دونالد ترامپ مطالبه میاجگری را نیز نمود، در حالی‌که الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿فَلاَ تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنْتُمْ الأَعْلَوْنَ وَاللَّهُ مَعَكُمْ وَلَنْ يَتِرَكُمْ أَعْمَالَكُمْ﴾

[محمد: ۳۵]

‏ترجمه: ‏‏سست مشوید و (کافران را) به صلح مخوانید، چرا که شما برترید و الله با شما است و هرگز از (اجر و ثواب) اعمال‌تان نمی‌کاهد.‏

ای شیران افواج مسلح پاکستان!

همان الله رب العزت که جان‌های تان در دست اوست و همان ذات باری تعالی که روح شهداء را در بدن پرنده‌گان جنت منتقل نموده تا گرداگرد عرش‌اش به پرواز درایند، او سبحانه‌و‌تعالی علان می‌دارد:

﴿وَمَا لَكُمْ لاَ تُقَاتِلُونَ فِى سَبِيلِ ٱللَّهِ وَٱلْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ ٱلرِّجَالِ وَٱلنِّسَآءِ وَٱلْوِلْدَانِ ٱلَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَآ أَخْرِجْنَا مِنْ هَـٰذِهِ ٱلْقَرْيَةِ ٱلظَّالِمِ أَهْلُهَا﴾

[نساء: ۷۵]

‏ترجمه: ‏‏چرا بايد در راه الله و (نجات) مردان و زنان و كودكان درمانده و بيچاره‌ای نجنگيد كه (فرياد برمی‌آورند و) می‌گويند: پروردگارا ! ما را از اين شهر و دياری كه ساكنان آن ستمكارند (و بر ما بيچارگان ستم روا می‌دارند) خارج ساز.

و او رسول الله صلی الله علیه و سلم، یگانه فرمانده نظامی که باید به طریقه و سنت‌اش مرش کنیم، اعلان می‌دارد و می‌فرماید:

«مَا تَرَكَ قَوْمٌ الْجِهَادَ إلاّ ذُلّوا»

(رواه احمد)

ترجمه: هیچ قوی جهاد را رها نکردند؛ مگر این‌که خوار و ذلیل شدند‌.

فلهذا، در میان شما اولین "کندک بتالینز/گردان ارتش" مبارک کی خواهد بود که صدای نعره تکبیر پیروزی را در قلعه‌های سرینگر بلند نموده و به ما اطمینان ورشکست شدن پلان‌های مودی را داده و خبر خاتمه نفوذ دولت هندو را بدهد؟

همین اکنون برای تأسیس مجدد خلافت راشده ثانی بر منهج، نصرت تان را برای مان اعطاء نماید تا حاکمیتی را قایم نمایم که ما را به پیروزی دنیا و آخرت توسط تطبیق آن‌چه که الله سبحانه‌و‌تعالی نازل کرده، سوق خواهد داد. تنها این دولت خلافت ما است که درب کمیسون عالی دولت هندو را خواهد بست، تمام اعضایش را اخراج نموده و افواج مسلح را برای انجام عمل نظامی در کشمیر اشغال‌شده تجهیز خواهد نمود. ‏تنها این خلافت ما است که بر مسلمانان آن‌چنان انگیزه و جذبه جهاد را خواهد داد تا جان، مال، گرسنگی، گریه فرزندان و اهل خود را بخاطر رضای الله سبحانه‌و‌تعالی قربان نموده و از خانه‌های خود بخاطر جهاد فی سبیل الله خارج شوند. ‏خلافت یگانه دولتی‌ست که سلاح هسته‌ای را مستقر خواهد نمود تا از تهدید هرگونه جنگ در خاک کشمیر اشغال‌شده به دشمن ترس ایجاد کند. خلافت یگانه دولتی‌ست که دست مسلمانان کشمیر را گرفته و عاجلاً جوانان شجاع و دلیر پاکستان را تمرین رزمی و نظامی می‌آموزاند، تا این‌که در یک صف همراه شما برای جهاد علیه مشرکین تجهیز شوند. خلافت یگانه دولتی‌ست که به شما فرمان پای‌مال کردن تمام "ملت‌های محدود تلافی" را خواهد داد و تحت قدم‌های مبارک‌تان جنگی را اعلام می‌دارد که در نتیجه آن شما کشمیر اشغال‌شده را با عزم فولادین، نیروه آتشین و خون مقدس تان آزاد می‌کنید.

فلهذا، از جمله‌ی سابقون شوید و اکنون زمان آن فرا رسیده  که بیرق خلافت را در بلندی‌های سرینگر به اهتراز درآورده و نعره تکبیر آزادی را سر دهید و در راه قایم شدن دین الله سبحانه و تعالی جام شهادت را بنوشید. پس نزدیک شوید و آغوش‌تان را به اتمام چنین هدف عظیم باز کنید. الله سبحانه‌و‌تعالی می‌فرماید:

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلْيَجِدُوا فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ﴾

[توبه: ۱۲۳]

ترجمه: ‏‏ای مؤمنان! با كافرانی بجنگيد كه به شما نزديک‌تر اند و بايد كه (در جنگ) از شما شدت وحدت (و جرأت و شهامت) ببينند و بدانيد كه الله (ياری و لطفش) با پرهيزگاران است.‏

حزب التحریر-ولایه پاکستان

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه