پنجشنبه, ۰۳ رجب ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۲/۲۷م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
دفتر مطبوعاتی مرکزی: کمپاینِ "کمشیر جز از راه‌انداختن ارتش‌های مسلمین برای آزادی بخشیدن به آن هیچ راه‌حلی دیگری ندارد"
بسم الله الرحمن الرحيم

دفتر مطبوعاتی مرکزی: کمپاینِ "کمشیر جز از راه‌انداختن ارتش‌های مسلمین برای آزادی بخشیدن به آن هیچ راه‌حلی دیگری ندارد"

(ترجمه)

دفتر مطبوعاتی مرکزی حزب التحریر کمپاین وسیعی را تحت عنوان "کمشیر جز از راه‌انداختن ارتش‌های مسلمین برای آزادی بخشیدن به آن هیچ راه‌حلی دیگری ندارد" به راه انداخته و -ضمن این کمپاین- از ارتش‌های مسلمانان برای آزادی بخشیدن به کشمیر و سائر سرزمین‌های اسلامی اشغال شده، درخواست کمک می‌کند.

بعد از این‌که حکام پاکستان در آزادی‌بخشیدن به کشمیر جهاد و مبارزه مسلحانه را رها کردند و بعد از دست‌برداشتن از حمایت "مقاومت" در کشمیر و بعد از پیگیری و تروریست خواندن مقاومت کنندگان، هندوها از جانب پاکستانی‌ها اطمینان حاصل نموده، به لغو نمودن خودمختاری کشمیر اقدام نمود و کشمیر را به سائر ولایات/استان‌های دولت هندو الحاق نمود. اگر موضع‌گیری حکام پاکستان مخلصانه می‌بود و در حق کشمیر وفا می‌کردند، دولت هندو هرگز جرأت نمی‌کرد که چنین تصمیمی را اتخاذ نماید. این کار حکام پاکستان کاملاً مشابه به کار حکام عرب و کشورهای طوق (کشورهای همجوار فلسطین) است که در برابر رژیم صهیونستی/دولت یهودِ جنایتکار سرخم نمودند؛ دولت یهود بر تطمیع خود پا فشاری نموده و مستعمره (شهرک‌سازی) را گسترش داد و واقعیت جدیدی را بر زمین تحمیل نمود. بنابر این، حکام عرب با حکام پاکستان در خیانت به اسلام و مسلمانان و کنارگذاشتن قضایای سرنوشت‌ساز مسلمانان برابر هستند!

برخلاف موضع‌گیری حکام پاکستان، اهل کشمیر و همراه با آنان اهل پاکستان و از میان آنان فرزندان مخلص نیروهای مسلح در پاکستان، اشغال کشمیر توسط دولت هندو را رد نموده و آمادۀ جهاد در راه الله سبحانه وتعالی برای آزادی‌بخشیدن به کشمیر و الحاق نمودن آن به پاکستان هستند، به‌خصوص آنانی‌که قناعت کامل دارند که توانایی آزادسازی کشمیر را دارا هستند؛ آنان می‌دانند که ارتش دولت هندو ذلیل هستند و ضعف ارتش هند و فساد عقیدۀ نظامی‌شان را خوب می‌فهمند. اگر مزدوری و خیانت حکام پاکستان نمی‌بود، کشمیر سال‌ها پیش آزاد می‌گردید، زیرا بحران کشمیر بحران عدم وجود رهبری مخلصی است که گروه‌ها و ارتش‌ها را در جنگ آزادسازی و رهبری سوق می‌داد؛ بناءً وجوب کار نمودن برای برپایی خلافت راشدۀ ثانی بر منهج نبوت در پاکستان تأکید می‌گردد تا این‌که خلیفه راشد ارتش پاکستان را نه فقط برای آزادی‌بخشیدن به کشمیر رهبری نماید؛ بلکه برای خاضع ساختن تمام دولت هندو به حاکمیت قرآن و سنت -چنانچه قرن‌های متمادی بر هند حکومت می‌گردید- رهبری نماید. برای رسیدن به چنین چیزی، کارکنان باید کار کنند.

08 ذو الحجه 1440هـ.ق

09 آگست 2019م

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه