شنبه, ۳۰ جمادی الاول ۱۴۴۱هـ| ۲۰۲۰/۰۱/۲۵م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
اخبار دعوت به سوی خلافت
بسم الله الرحمن الرحيم

اخبار دعوت به سوی خلافت

ستره محکمه ترکیه: حزب التحریر شامل گروه های تروریستی نمی باشد

بر اساس حکم جدید ستره محکمه ترکیه، حزب التحریر شامل گروه های تروریستی نمی باشد، از اینرو قوانین ضد تروریزم علیه حزب التحریر تطبیق نمی گردد. با در نظر داشت این حکم تمامی تصامیم قبلی بر علیه این حزب غیر قانونی خوانده شد. بر حسب فرمان جدید تمامی اعضای زندانی حزب التحریر از زندان های این کشور رها می گردند. این تصامیم پس از آن اتخاذ گردید که در محاکم ترکیه قضات بی طرف و غیر مرتبط به حکام و احزاب سیاسی شامل در قدرت توظیف گردیدند. آن ها قضایا را به صورت بی طرفانه تحقق نموده و بر آن حکم صادر می کنند.

 قبل از این اعضای حزب فقط برای حمل دعوت اسلامی و احیای دوباره دولت خلافت بر منهج نبوت مجرم شناخته شده و محکوم به شکنجه و زندان بودند.

گرفتاری اعضای حزب التحریر در روسیه

در ماه گذشته (۱۲جون) هشت تن از مسلمانان کریمیایی تاتارالاصل به جرم عضویت در حزب التحریر گرفتار گردیدند. این در حالیست که در سال ۲۰۱۶‌م پنج تن از مسلمانان کریمیایی تاتارالاصل ( تیمور عبدالله یوف برای ۱۷سال، رستم اسماعیلوف برای ۱۴سال‌، عزیز عبدالله یوف برای ۱۳سال‌، حیدر سالیدینوف برای ۱۲ سال و ایمل دژیمادیوف نیز برای ۱۲سال ) به جرم حمل دعوت اسلامی تحت پرچم حرب التحریر در شهر راستوف روسیه به زندان محکوم گردیده بودند.

روسیه و کشورهای آسیای میانه چنان از دعوت به سوی خلافت در ترس و هراس بسر می برند که هزاران تن از جوانان حزب التحریر همین اکنون در زندان های آسیای میانه و روسیه زندانی هستند و با ایشان برخورد ظالمانه و غیر انسانی صورت می گیرد. 

برگذاری کنفرانس «من کِی هستم؟» در انگلستان

کنفرانس تصویر سازی مجدد هویت امت مسلمه تحت عنوان «من کِی هستم؟» یکشنبه مؤرخ ۷ جولای سال جاری در شهر بیرمینگهام انگلیس با حضور مشهور ترین سخنرانان جهان هریک  شیخ سلیمان از افریقایی جنوبی، شیخ حیثم آل هادیدلی، پروفیسور جاناتان براون از ایالات متحده امریکا، شیخ طاهر از مکه، شیخ رضوان از اسکاتلند، استاد محمد دینی  از سومالی، محمد حجاب، تاجی مصطفی از انگلستان، داکتر شهرل حسین از انگلستان و قاری زیاد پتیل از افریقایی جنوبی برگذار می گردد. 

من کِی هستم؟ و هویت واقعی امت مسلمه چیست؟ موضوعات اساسی است که در این کنفرانس به آن پرداخته خواهد شد.

ورود همه به این کنفرانس بزرگ آزاد می باشد و اشتراک کنندگان این کنفرانس می‌توانند نظریات و پرسش ‌های خود را نیز در میان بگذراند .

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه