یکشنبه, ۰۶ ربیع الاول ۱۴۴۴هـ| ۲۰۲۲/۱۰/۰۲م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
دگرباشی جنسی؛ یکی از خباثت­های بزرگ نظام سرمایه­داری
بسم الله الرحمن الرحيم

دگرباشی جنسی؛ یکی از خباثت­های بزرگ نظام سرمایه­داری

سفارت امریکا در خرطوم پرچم دگرباشان را در کنار پرچم امریکا به اهتزاز دراورد و گفت: این اقدام به مناسبت گرامی­داشت از پنجاه­وسومین سالگرد شورش استون­وال انجام می­شود و در صفحه رسمی خود اعلام کرد که به این اقدامش افتخار می­کند. به گزارش روزنامه الانباء، امریکا اتحاد و حمایت خود از دگرباشان را تحت نام حقوق بشر اعلام کرد. شایان ذکر است که منشور این سفارت، با مخالفت شدید فالوورهای صفحه مواجه شد و ان‌ها نارضایتی و خشم خود را نسبت به مطالب منتشر شده توسط سفارت اعلام کردند و ان را تحریک احساسات مردم سودان با اتخاذ افکاری بر خلاف اداب و رسوم‌شان عنوان نمودند.

این یک تحریک اشکار دیگر و گام غیراخلاقی بود که احساسات مردم مؤمن و متقی این سرزمین را نادیده گرفت و خدشه­دار کرد. امریکا با برافراشتن پرچم دگرباشان بر فراز سفارت خود، بار دیگر دست به چنین اقدام فجیعی زد؛ زیرا وی لانه توطئه­ها بوده که احساسات مردم برایش هیچ اهمیتی ندارد و این برای امریکا، کشور فسق و فجور، جای تعجب نیست؛ زیرا دگرباشی و سایر بداخلاقی­ها به موضوعی تبدیل شده که امریکا خواهان گسترش ان در جهان، به ویژه در سرزمین­های اسلامی می­باشد. روزنامه رای الیوم به تاریخ 3/6/2022م پرسش و پاسخی را درباره این‌که چرا سفارت­خانه­های امریکا بر حمایت از دگرباشان و تحریک جوامع محافظه­کار اصرار می­ورزند، مطرح نمود. در کویت، سفارت امریکا در توییترش پیام حمایت بایدن از دگرباشان و همجنس‌گرایان و پرچم رنگین کمان را منتشر کرد. هم‌چنین توییت سفارت واشنگتن در اسلام آباد، از حقوق دگرباشان حمایت می­کند؛ زیرا وی در صدد آنست که این افکار که اساس مبدأ آن را تشکیل می­دهد، گسترش دهد و برای تحقق این امر اقدامات زیادی را عملی نموده است. شبکه فرانس24 به تاریخ 7/2/2015م. خبری را منتشر نمود که در آن چنین آمده بود: «ماری هارف، سخنگوی وزیر امورخارجه امریکا اعلام کرد که جان کری به عنوان فرستاده ویژه برای حقوق دگرباشان و همجنس­گرایان در جهان منصوب خواهد شد.»

امریکا در دوران بارک اوباما توجه ویژه­ای به این قشر داشت و از آن جائی‌که موضوع‌شان از اولویت­های دولت اوباما بود، مخالفان شان را پیوسته محکوم می­کرد. ماری هارف، سخنگوی وزیر امور خارجه امریکا گفت: «وزیر خارجه امریکا بزودی فرستاده ویژه­ای را برای حقوق دگرباشان اعلام خواهد کرد.» در این راستا معلوماتی نیز از سوی نهادهای امریکایی که در راستای دفاع از حقوق دگرباشان فعالیت دارند، منتشر شد. سخنگوی جان کری افزود: «ما مطمئناً متعهد به حمایت و پیشرفت حقوق بشر همه مردم، از جمله حقوق دگرباشان و همجنس‌گرایان -که موضوع اصلی وزیر کری است- می­باشیم.» و فرانس 24 به تاریخ 7/2/2021م خبری را منتشر نمود که جوبایدن، رئیس جمهور امریکا به وعده انتخاباتی خود مبنی بر دنبال کردن یک سیاست خارجی که حاوی "ارزش­های دموکراتیک امریکایی" بود، با قرار دادن حقوق اقلیت­های جنسی در جهان در اولویت­های خود بیش از هر رئیس جمهور قبلی امریکا عمل کرد. جوبایدن در یادداشتی از ریاست جمهوری نوشت: «با همه انسان­ها باید به احترام و کرامت رفتار شود و باید بتوانند که بدون ترس و هراس زندگی کنند؛ گذشته از این‌که چه کسی هستند و چه کسی را دوست دارند.» به همین سبب، وی بیشتر از هر رئیس جمهور قبلی امریکا و برخلاف سلف خود، دونالد ترامپ، حقوق اقلیت­های جنسی را در اولویات­های خود در جهان وضع کرد.

رئیس جمهور دموکرات، ابتکاری را که در سال 2011م توسط بارک اوباما، رئیس جمهور سابق امریکا برای "ترویج حقوق دگرباشان در سراسر جهان" عملی شد، دوباره آغاز کرد و بایدن مخصوصاً قول داد که: «از پناهجویان، به ویژه همجنس­گرایان، تراجنسیتی و دوجنس­گرایان محافظت می­کند.» او از دولت خود خواست تا با قوانین تبعیض­آمیز خارج از کشور مبارزه کند.

این سیاست امریکا که برای بشر آزادی بدون قید و شرط بخشید، پیروانان خود را به فساد کشاند، که از نشانه­های آن می­توان به فیلم­ها و سریال­های امریکایی اشاره کرد که به ویژه در ده سال اخیر منتشر شده و تهی از صحنه­های همجنس­گرایی نیست. حتی در فیلم­های تخیلی و علمی دیده می­شود، افرادی‌که قدرت خارق العاده دارند، همجنس­گرا بوده. یک مرد عاشق مرد دیگری است و یک زن عاشق زن دیگری! این امر، یک تشویقی از سینما برای جنس سوم است؛ همانطور که برخی روزنامه­های امریکایی آن را معرفی کردند، طاعونی است که طرف­داران خود را تشویق می­کند تا آن را به سرزمین­های اسلامی مبتلا به سرطان آزادی، منتقل کنند.

در سال 1976م سازمان ملل، بنیاد بین‌المللی همجنس­گرایان، لزبین­ها، دوجنس­گرایان، تراجنسیتی­ها و اینترسکس­ها را که با نام اختصاری "ایلگا" شناخته می­شود، تاسیس کرد؛ اما این طرح به شکل بسیار ناگواری به شکست مواجه شد. چندین سال بعد و در آستانه سال 1978م هالند ازدواج دوجنس­گرایان را قانونی تلقی کرد و حتی قوانین جدیدی درباره این ازدواج وضع کرد و آن را از نظر حقوق و وظایف با ازدواج معمولی متعادل و یکسان قرار داد. علاوه بر این، مشارکت با همجنس­گرایان که توسط هالند آغاز شد، بلژیک در انتقال آن سهیم شد و اکثر کشورهای اتحادیه اروپا آن را به رسمیت شناختند. در سال 2011م بیش از 96 کشور در مورد ازدواج همجنس­گرایان و مراقبت کامل از افراد دو جنسیتی و تراجنسیتی، تصمیمی را در مورد حقوق همجنس‌گرایان به امضاء رساندند. با آنکه موضوع همجنس­گرایی مخالف تمام ادیان است؛ اما در صورتی­که ادیان مخالف مبدأ نظام سرمایه­داری شان -که مفهوم دموکراسی و آزادی­ها از آن نشأت می­کند- باشد، هیچ اعتبار و اهمیتی ندارد!

روحانیون و حامیان حقوق بشر بر این‌که ادیان و فطرت انسانی، همجنس­گرایی، ترویج و بزرگ­داشت از آن را رد می­کنند، متفق القول اند. هم‌چنین تأکید دارندکه ادیان ابراهیمی بر اساس متون صریح دینی در کتب مقدس، صراحتاً آنچه را که بعنوان همجنس­گرایی شناخته می­شود، ممنوع و حرام قرار داده است. در تحقیقی‌که توسط "الایام" انجام شد، سخنرانان نسبت به تسلیم شدن در برابر پذیرش همجنس­گرایی هشدار دادند. نونو گفت: «قوانین یهودی، همجنس­گرایی را بدون مناقشه رد می‌کند.» کشیش رویس جورج گفت: «کلیسا قاطعانه فشار بر کشورها را از ناحیه همجنس­گرایی مردود می­خواند.» و کشیش هانی عزیز گفت: «همجنس­گرایی یک فاجعه بوده که مدرنیتی نقض متون دینی را که آنرا منع کرده است، توجیه نمی­کند.»

بلی، این­ها ارزش­های دیموکراتیکی است که امریکا و سایر سرمایه­داران می­خواهند در سرزمین­های اسلامی گسترش دهند؛ همجنس­گرایی و دگرباشی به یک واقعیت و امر عادی مبدل شود و باید مانند هر موضوع دیگری با ان برخورد شود و هرکس که مخالف آنست باید محکوم شود.

ای فرزندان امت اسلامی -که بهترین امت برای منفعت مردم آفریده شده اید- آیا راضی هستید که فحشاء بین تان گسترش یابد و در بین دختران و پسران تان سرایت کند؟ آیا در برابر اقدامات تحمیل کنندۀ بینش و فکر غربی در عرصه اجتماعی سکوت اختیار می­کنید؟ آن‌ها از شما می­خواهند که سبک حیوان­گونه بی­بندوبار زندگی شان را پیروی کنید! آن‌ها در تلاش اند تا احکام اسلام را ضعیف و عفت، نجابت و پاکی را از سرزمین­های تان نابود کنند! بنابر این، در برابر اقداماتی‌که برای فاسد کردن زنان و فرزندان تان طرح می­شود، سدی محکم و غیرقابل نفوذ باشید و هرگونه دعوتی را که بر ضد فکر و فرهنگ اصیل تان است، رد و زیر پا کنید!

فقط نظام عفت و طهارت؛ نظام خلافت راشده بر منهج نبوت است که می­تواند جلو این تمدن پوسیده و حیوانی را که بافطرت انسانی در تضاد است، بگیرد. بنابر این، در راستای حاکیت و تأسیس آن تلاش و فعالیت نمایید.

نویسنده: استاد عبدالخالق عبدون علی

عضو دفتر مطبوعاتی حزب التحریر-ولایه سودان

مترجم: محمد مزمل

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه