چهارشنبه, ۰۷ جمادی الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۱/۰۱/۲۰م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
حکام دون‌مایه جز خیانت  بر همه‌چیز پشت می‌نمایند!
بسم الله الرحمن الرحيم

حکام دون‌مایه جز خیانت بر همه‌چیز پشت می‌نمایند!

(ترجمه)

به الله قسم: هرگز حکام مفسد و مضر در میان ما نخواهد بود، مگر در زمان سختی و پریشانی مان؛ خائن ترین و بدترین کسانی‌که امانت‌های ما به آن‌ها سپرده شده است؛ کسانی‌که با ما در دنیا و آخرت، دین، زبان و تاریخ مان در تناقض اند، تمام سیاست‌گذاری‌های شان، فقط برای بربادی قضایا و مصالح ما می‌باشد. سیاست‌گذاری‌های آنان، آن‌قدر نفرت‌انگیز است که حتی از جانب نزدیک‌ترین و عزیزی‌ترین بستگان، خواهران‌شان، مورد نفرین قرار می‌گیرند.

ما بخوبی می‌دانیم که این حکام و نظام‌های‌شان برمبنای خیانت ساخته شده و به شدت در مزدوری برای دشمنان مان غوطه‌ور اند تا بوده آن‌ها خائن و مزدور بودند، چراکه نه تنها آن‌ها زاده‌‌ی رحِم ننگین سایکس پیکو، ایویان و ایکس لیبان اند، زشت‌ترین، بدنام‌ترین و استوارترین‌ کسان در خیانت ‌اند؛ کسانی‌که غرب آنان را بسان ویروس همه‌گیر در میان ما پرتاب کرده است. آن‌ها سیاست‌های غربی را حتمی و لازم الاجراء دانسته، قضایا و مصالح مان را یک امر منتفی، بی‌ارزش و غیر ضروری می‌دانند، آن‌قدر که خواهان تأمین منافع غرب اند، یک صدم آن در خصوص مصلحت مان نمی‌اندیشند.

آن‌چه به بدی خیانت‌ها و جنایات‌شان می‌افزاید، قیام‌های اسلامی و بیداری دور از انتظار امت اسلامی و حالت سردرگمی سیاسیی بود، که داشتند در آن پایمال می‌شدند، در حالی‌که در فصل پایز از عمرهای بدیمن خویش قرار داشته و با نابودی حتمی خویش دست و پنجه نرم می‌نمودند؛ کفار غربی آنان را سنگرهای پیشاهنگ جنگ خویش علیه اسلام و اهل آن قرار داده و آنان را در ته گودال کاروزار مخشوش ساختن چهرۀ درخشان مقدسات امت اسلامی، انداخته است.

هم‌چنان این بی‌سرو پایان دون‌مایه و مزدور، درتلاش اند تا خیانت را برای خویش آیین قراردهند، به حدی‌که هیچ قیمتی برای خویش، حتی درحد قیمت یک حیوان، باقی نگذاشته اند! زبان حال‌شان بر تمام خیانت‌های‌شان اعتراف می‌نماید، از مسیر غرب به هیچ وجه منحرف نخواهندشد. غرب حامی و دوست صمیمی آن‌هاست؛ پس بدانید که با هلاک شدن غرب آن‌ها هلاک شده و با ناامیدی و محرومیت غرب آن‌ها نیز محروم و ناامید خواهی شد. هم‌چنان این حکام دون‌مایه خنجر‌های زهراگین، بمب‌های مملو از کفر و خیانت اند، کفار غربی آنان را در مرغ‌داری‌های خویش تربیه و در انبارها و دام‌داری‌های خویش پرورش و سپس برای اجرای سیاست‌هایش، آنان را در میان ما فرستاده است.

عجله و اصرارشان برای خوش‌خدمتی به یهود و رژیم زشت آن، یک مورد از سیاست‌های مذکور ؛ در ضمن آخرین جنگ تمدنی کفری غربی با اسلام و اهل آن می‌باشد. کفار غربی به وسیلۀ یهود اقصی و سرزمین اسراء و معراج رسول الله صلی الله علیه وسلم را غصب و مقدسات مان را هتک حرمت نمودند، میکروب و خنجر زهراگینی‌ را در قلب سرزمین‌های‌مان فروبردند تا از وحدت مان جلوگیری نموده و مانع ارتباط متمدینانۀ مان شوند، با این توهم که شاید جلوی توسعۀ قضیۀ سرنوشت ساز مان را گرفته و ما را از هداف مان دور سازند.

پس از حکام دون‌مایۀ امارات، بحرین، سودان و پیش از آن مصر و اردن، اینک دون‌مایگان مراکش، دارند مصیر ننگین شان را بار دیگر پیموده، به بدترین خیانت‌های شان به گونۀ علنی می‌پردازند، و آن‌چه را که در ارتباط شان با یهود پنهانی داشتند، آشکار می‌نمایند. این دولت حاکم در مراکش از همان اوایل تأسیس‌اش در زمان استعمار فرانسه، با رژیم یهود روابط مستحکمی داشت، در دهۀ شصت قرن گذشته، در سال‌های 1961 تا 1964 م، زمینۀ تسهیل مهاجرت 97 هزار چریک و جاسوس یهودی مقیم در مراکش را به سمت فلسطین فراهم نمود و در عوض این خیانت، نیم ملیون دالر را به عنوان اولین پرداخت دریافت کرد. در سال 1965م به جاسوسان موساد اجازه داده تا وارد نشصت دولتک‌های مضر در "دارالبیضاء"، شوند، و خیانت‌های از این قبیل... .

روابط این‌نظام بایهود جزء عادات دیرینۀ آن می‌باشد. این نظام در تسهیل دیدارهای‌ سادات حاکم مصر بایهود که منجر به توافق‌نامۀ کام دیوید بدیمن درسال1978م شد. در سال 1986م از شمعون بیریز نخست وزیر رژیم یهود در رباط پایتخت مراکش استقبال گرمی شد. در سبتمبر 1994م به بازکردن دفاتر برای رژیم یهود در المغرب، یک گام پیشرفته در مسیر خیانت‌اش برداشت. سپس دیدار سلیوان شالوم وزیرخارجۀ رژیم یهود در سال 2003. همان‌طور دیدار هیئتی از کنیسۀ یهود در مراکش در سال 20012م، و خیانت‌های از این قبیل... .

آنچه‌که امروز در ارتباط با ایجاد روابط بایهوید بطور آشکار اظهار می‌شود، چیزی نیست جز خیانتی‌که حکام دون‌مایۀ مراکش از گذشته‌گان خویش به ارث بردند. همان‌خیانت‌های پنهان گذشته، امروز علنی شده است، روابطی‌که در خانه‌های پشتی اداره می‌شد، اکنون تبدیل به روابط رسمی شده است. اگر دیروز روابط از طریق مکاتبه‌ها صورت می‌گرفت، اکنون از طریق سفارت‌خانه‌ها، کنسول‌ها و دستگاه‌های رسمی صورت می‌گیرد.

این نظام پس از این‌که این خیانت ننگین خویش را علنی ساخت، برای پایمال نمودن بدی‌ها و پنهان ساختن زشتی‌های آن، صدای رسانه‌های مزدور آن بالاشده، و "در ارتباط به عادی‌سازی روابط یهود با مراکش و این‌که پیشنهاد دولت مستقل و توسعه یافته، تنها اساس و راه‌حل عادلانه و مستمر برای حل قضیه صحراء می‌باشد و این‌که رئس جمهور در حال زوال امریکا ترامپ قصد دارد فرمانی‌ را برای افتاح قنسولی در آن مناطق صادر نماید"، وزیر خارجۀ مراکش در خواندن تویت‌های آن، خوش‌لحنی می‌کند. درحالی‌که تلاش این نظام برای تبرئه یافتن از این بدترین و زشت‌ترین خیانت، خود بدترین و زشت‌ترین خیانت است. آن‌ها می‌خواهند بگویند: ای مسلمانان! ما اقصی و سرزمین مبارک اسراء و معراج شما را با به رسمیت شناخته شدن احتمالی صحرای مراکش به وسیلۀ سرکردۀ کفر امریکا، معامله نمودیم.

اما در ارتباط به این رسمیت شناسی احتمالی که یک اعلان بیش نبود، چیزی‌که حکام می‌خواهند بدان عورت‌خویش را به پوشانند، باید گفت که این موضوع در میان دو امر که هر دو شر می‌باشند قرار دارد: تصمیم ترامپ که تنها چند هفته به پایان دورۀ ریاست جمهوری‌اش فاصله دارد، قابل درک نیست، مگر در سیاق اختلافات و درگیری‌های داغ در میان جمهوری خواهان و دیموکرات‌ها و سرمایه‌داران، هردو جناح، کسانی‌که در سیاست کنونی امریکا نقش تأثیرگذاری دارند. از آن‌جای‌که شرکت‌های نفت و گاز و اکتشافی امریکا، پایۀ مالیاتی مبارزات انتخاباتی ترامپ می‌باشد، دیدگاه استراژیک آنان، پس از خسارات شکست شان در انتخابات، بهره‌برداری از ادارۀ ترامپ تا آخرین نفس می‌باشد. آن‌ها می‌خواهند که با زمان رقابت کرده و پروندهای خویش را بر روی میز رئیس جمهور دیموکرات‌ها –بایدن- بگذارند تا در آینده بخشی از سیاست‌های وی شود. از آن‌جای‌که می‌دانند بیابان مراکش با وسعتی در مساحت 266 کیلومرت مربع، غنی از معادن فسفات، زخایر دست نخوردۀ نفت و گاز، و معادن کمیاب، می‌باشد. این تصمیم امریکا برای باز گذاشتن منطقه در خدمت شرکت‌های نفت، گاز و انکشافی امریکا می‌باشد تا دست‌اش را بر دارائی‌های منطقه دسترسی پیداکند، همان‌طور دفترکنسول امریکا در آن‌جا صرفا برای اداره منافع امریکا و شرکت‌ها خواهد بود.

یعنی پس از این‌که مشکل همراه فرومایۀ از مهرهای امریکا "پولیساریو" می‌باشد، امریکا تحت نام توسعه سرمایه‌گذاری، با بار و بند خویش وارد منطقه می‌شود. همان‌طور طرح دولت مستقل، توسعه یافته و بدیمن، چیزی جز دروازۀ مشروعی برای تقسیم نیست. بنابراین باوجود پستی این حکام دون‌مایه حاکم بر ما، مصیبت ما چه قدر شدید است، آن‌ها به بدی شان به خیانت به الله سبحانه وتعالی و رسول الله صلی الله علیه وسلم و مؤمنین در سرزمین اسراء و معراج بسنده نکرده، بلکه در ویرانی مردم مراکش، بخشیدن سرزمین اسلامی به سرکردۀ کفر، به‌ این خیانت ننگین خویش می‌افزایند. یا این‌که عمر این اعلان در گروی چندهفتۀ باقی مانده از دورۀ ریاست جمهوری ترامپ، می‌باشد، همان‌طورکه این اعلان حتی به سطح یک پیمان، و یا یک فرمول قانونی لازم الاجراء که توسط سناء در کنگره تصویب شود، هرگز ارتقاء نخواهد یافت. این اعلان هرزمان‌که بایدن خلاف آن را تصمیم گرفت، ملغاء خواهد شد و خائنین در فضای باز همچنان به خیانت شان ادامه خواهند داد.

ای مسلمانان! این است وضعیت شما، در دوران حاکمیت دون‌مایه گان! خیانت‌های شان، شما را به جای بدتر از جایگاهی‌که الآن دارید پرتاب خواهد کرد! به الله قسم که وجود این‌ها در میان مان جز شر محض چیزی دیگری نیست، گویا که این فرموده را الله سبحانه وتعالی در مورد آنان وحی نموده است:

﴿أَلَمْ تَرَ إِلَى الَّذِينَ بَدَّلُواْ نِعْمَةَ اللّهِ كُفْرًا وَأَحَلُّواْ قَوْمَهُمْ دَارَ الْبَوَارِ﴾ [سوره ابراهیم آیة 28]

ترجمه: آیا ندیدی کسانی را که نعمت الله را به کفران تبدیل کردند، و قوم خود را به سرای نیستی و نابودی کشاندند؟!.

ای مسلمانان! آیا زمان آن فرا نرسیده که در محضر الله سبحانه وتعالی از خیانت‌های آنان خویشتن را تبرئه کنید، غبار رسوایی را از خویش زدوده، لباس ذلت و خواری را از تن کشیده، زنجیرهای ستمگری را برهم شکنید؟! در حالی‌که هرگز چنین نخواهی توانیست؛ مگر این‌که حاکم ساختن شریعت پروردگار خویش را قضیۀ سرنویشت ساز خویش انتخاب نکنید! هرگز چنین نخواهی توانیست؛ مگر با گرفت اقتدار به زور گرفته شده از این دون‌مایگان و بیعت با امام راشد بر مبنی کتاب الله سبحانه وتعالی و سنت نبی‌اش صلی الله علیه و سلم، خلیفه‌ای که طبق سیرت خلفای راشدین رضی الله عنهم درمیان تان سیاست‌گذاری خواهد نمود، شریعت پروردگارتان را در میان تان به اجراء در آورده، حقوق تان را برای باز پس گرفته، از شما حمایت، برای تان عزت به ارمغان آورده، دشمنان تان را خار زبون کرده و آن‌ها را دچار رعب و حشت می‌نماید! شما ای مسلمانا مستحق شرف بزرگواری خویش می‌باشید!

﴿كُنتُمْ خَيْرَ أُمَّةٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ تَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَتَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنكَرِ وَتُؤْمِنُونَ بِاللّهِ﴾ [سوره آل عمران آیه 110]

ترجمه: شما بهترین امتی بودید که به سود انسا‌‌ن‌ها آفریده شده‌اند؛ (چه اینکه) امر به معروف و نهی از منکر می‌کنید و به الله ایمان دارید.

شما را به سوی نورالله سبحانه وتعالی فرا می‌خوانیم، پس این فراخوان را ایجابت کنید! این تنها راه نجات تان خواهد بود.

﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَجِيبُواْ لِلّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُم لِمَا يُحْيِيكُمْ﴾ [سوره الانفال آیه 24]

ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده‌اید! دعوت الله و پیامبرش را اجابت کنید هنگامی که شما را به سوی چیزی می‌خواند که شما را حیات می‌بخشد!

نویسنده: مناجي محمد

مترجم: علی مطمئن

 

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه