شنبه, ۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲هـ| ۲۰۲۰/۱۱/۲۸م
ساعت: مدینه منوره
Menu
القائمة الرئيسية
القائمة الرئيسية

  •   مطابق  
راه اندازی کمپاین توسط حزب‌التحریر-ولایه سوریه  نه به جنایات راه‌حل سیاسی! بلی به سرنگونی رژیم و تأسیس خلافت اسلامی!
بسم الله الرحمن الرحيم

راه اندازی کمپاین توسط حزب‌التحریر-ولایه سوریه نه به جنایات راه‌حل سیاسی! بلی به سرنگونی رژیم و تأسیس خلافت اسلامی!

(ترجمه)

در مدت نه سال گذشته کفار غربی به رهبری آمریکا کاری جز دسیسه‌سازی و نقشه‌کشی علیه انقلاب شام و مردم مسلمان آن نداشته و در طول این مدت، با تمام توانش تلاش کرد و روش‌های مختلفی را هم بکار بست تا بر مردم شام حمله نموده و آن‌ها را قربانی راه‌حل سیاسی نام نهادش نماید. راه‌حل مذکور که به استعمار شام توسط غرب کافر در تمام عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و حتی فرهنگی با جای‌گزین کردن مشتری در سایر موارد، مشروعیت می‌بخشد، به معنی حذف جنبش‌های آن‌ها و ایجاد دوبارۀ نظام سیکولاریستی که اسلام را یک بار دیگر از زندگی مردم جدا ساخته و باعث می‌شود تا تمام فداکاری‌های مردم شام بدون در نظرداشت این‌که این مردم به دنبال چه چیزی استند به هدر رود؛ در حالی‌که آن‌ها جز سرنگونی رژیم جنایت‌کار با تمام ارکان و نمادهای آن و تأسیس حاکمیت اسلام به عوض آن چیزی دیگری نمی‌خواهند.

غربی های بی‌ایمان خوب می‌فهمند که قوت مسلمانان در تولد نظام سیا‌سی آن‌ها نهفته است که آن نظام از عقیده آن‌ها سرچشمه می گیرد. غرب خوب درک کرده است که تأسیس نظام خلافت بر منهج نبوت که رسول الله صلی الله علیه وسلم به بازگشت آن بعد از سقوط‌اش بشارت داده است، تهدید جدی برای‌شان حساب می‌شود. آن‌ها خوب می‌دانند که خلافت اسلامی نه تنها این‌که نفوذ کفار را از شام بلکه از تمام بلاد اسلامی ریشه‌کن خواهد کرد و حتی غرب کافر را در سرزمین‌های خودشان زیر نظر قرار داده و اسلام را به عنوان پیام رحمت و هدایت برای تمامی بشریت حمل خواهد کرد.

سوال این‌جاست که چرا نباید غربی‌های بی‌ایمان با دستگاه‌های همراه‌شان در برابر انقلاب شام مبارزه کنند؟ این‌ها همان کسانی بودند که برای از بین بردن خلافت اسلامی و وحدت مسلمین قرن‌های متواتر به طور خستگی‌ناپذیر تلاش نمودند. خلافت سنگر شکست‌ناپذیر و یگانه حامی اسلام و مسلمین بود و از این لحاظ غرب کافر در اکثر کنفرانس‌های‌ خود نگرانی‌اش را در خصوص ایجاد یک دولت سیکولاریستی و میهن‌پرستی شدیداً ابراز نمود تا از جدایی اسلام از دولت و جامعه اطمینان حاصل نموده و رژیم‌های جنایت‌کار مشتری‌اش را حفظ کند.

غرب کافر کمیته‌ای برای ایجاد یک قانون اساسی سیکولار در نظر گرفتند که اعضای آن کلاً توسط خودشان انتخاب گردیده است تا از قانون مطابق به میل خود اطمینان دهد. آن‌چه که برای غرب اولویت دارد همانا حفظ منافع، رسیدن به اهداف و تخصیص اطاعت برای خودش می‌باشد و بس و این یگانه چیزی است که منجر به رضایت وی و خشم الله سبحانه‌وتعالی پروردگار عالمیان می‌گردد و جنایت بزرگ‌تر از آن وجود ندارد. الله سبحانه‌وتعالی می‌فرماید:

﴿ وَلَن تَرْضَىٰ عَنكَ الْيَهُودُ وَلَا النَّصَارَىٰ حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَى اللَّهِ هُوَ الْهُدَىٰ وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءَهُم بَعْدَ الَّذِي جَاءَكَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَكَ مِنَ اللَّهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا نَصِيرٍ﴾ [بقره:١٢٠]

ترجمه: هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد (تا به طور کامل، تسلیم خواسته‌های آن‌ها شوی و) از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوسهای آنان پیروی کنی، بعد از آنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود.

از این رو، ما در حزب‌التحریر-ولایه سوریه کمپاینی را تحت عنوان ذیل راه‌اندازی می‌کنیم:

"نه به جنایات راه‌حل سیاسی! بلی برای برکناری رژیم و تأسیس خلافت اسلامی!"

با راه‌اندازی کمپاین مذکور تلاش ما بر این است که پرده از این جنایت برداریم و هدف و کاربرد آن را برای همه واضح سازیم و به مردم، برادران و خواهران  خود هشدار دهیم که مبادا به این راه‌حل گردن خم کنید و در برابر آن خاموشی اختیار کنید.   

از تمام برادران و مردم مخلص و با ایمان خود خواهشمندیم تا قربانی‌های اهل شام را در دهلیز توطئه‌های بین‌المللی از دست ندهند و بلکه سعی نمایند و در برابر آن بایستند و نگذارند که این راه‌حل اهل شام را در زیر یوغ غلامی، اسارت، بی‌عدالتی و ظلم و استبداد یک بار دیگر قرار دهد. بناءً، شما تصور کنید، هنگامی‌که غرب کافر به رهبری آمریکا پرچم جنگ علیه اسلام و مسلمین را بلند می‌کند، پس نتیجه این راه‌حل چگونه خواهد بود؟! الله متعال می‌فرماید:          

﴿مَا يَوَدُّ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْكِتَابِ وَلَا الْمُشْرِكِينَ أَنْ يُنَزَّلَ عَلَيْكُمْ مِنْ خَيْرٍ مِنْ رَبِّكُمْ  وَاللَّهُ يَخْتَصُّ بِرَحْمَتِهِ مَنْ يَشَاءُ  وَاللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ﴾ [بقره: 105]

ترجمه: هرگز کافران اهل کتاب و مشرکان مایل نیستند که بر شما (مسلمین) خیری از جانب پروردگارتان نازل شود، لیکن الله هر که را بخواهد به فضل و رحمت خویش مخصوص گرداند، و الله صاحب فضل عظیم است.

مترجم: ابوزید

ابراز نظر نمایید

back to top

سرزمین های اسلامی

سرزمین های اسلامی

کشورهای غربی

سائر لینک ها

بخش های از صفحه